Tekzen Kasım 2021 Kataloğu

Tekzen marketlerinde Kasım ayı boyunca satın alabileceğiniz aktüel ürünler hakkında bilgi veren Tekzen Kasım 2021 kataloğu paylaşıldı. İşte ayrıntılar!

Tekzen marketlerinde Kasım ayı boyunca satışa sunulacak aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgi veren Tekzen Kasım 2021 kataloğu yayınlandı. Tekzen marketlerinden satın alabileceğiniz aktüel ürünler hakkında bilgi almak için aşağıda sıralanan katalogları inceleyebilirsiniz. Tekzen katalog kitapçıklarında yer alan QR kodlarını okutarak kurulması gereken aktüel ürünlerin kurulumunun yer aldığı videoları izleyebilirsiniz. Kasım ayı boyunca Tekzen mağazalarında satılacak olan aktüel ürünler sınırlı miktarlarda olup tükenme olasılıkları yüksektir. Bu nedenle satın almak istediğiniz herhangi bir aktüel ürün varsa elinizi çabuk tutmalısınız.

Tekzen Kasım 2021 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Tekzen Kasım 2021 Kataloğu

Tekzen Kasım 2021 kataloğu içerisinde Isıtıcı çeşitleri, mobilya çeşitleri, banyo araç gereçleri, Aydınlatma çeşitleri ve ev araç gereçleri yer almaktadır. Ayrıca Bahçenizde kullanabileceğiniz çeşitli eşyalar ve hırdavat malzemeleri de bulunmaktadır. Tekzen marketlerinde Aralık ayında satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgi veren kataloglar yayınlandığında Tekzen Aralık Kataloğu linkten ulaşabilirsiniz.

Tekzen Kasım 2021 Kataloğu Isıtıcı Çeşitleri

Tekzen Kasım 2021 Kataloğu Isıtıcı Çeşitleri

 • Tekzen marketlerinden Yukarıdaki katalogda yer alan elektrikli ayaklı ısıtıcı 119.90 TL’den satın alabilirsiniz.
 • Fanlı ısıtıcıyı 99.99 TL’den, tablet ısıtıcı ise 79.99 TL’den satın alabilirsiniz.
 • 3 farklı çeşit yağlı radyatör ısıtıcı Tekzen marketlerinden aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.
 • Infrared ısıtıcı çeşitlerini 209, 90 TL’den ve 219,90 TL’den satın alabilirsiniz.
 • Simba markasına ait olan hava nemlendiriciye Tekzen marketlerinden 279,90 TL’den satın alabilirsiniz. bu nemlendirici 30 watt, 5 litre, kuru havada rahatlık sağlama, bu yoğunlaştığı ile 14 saatten fazla aralıksız çalışabilir özelliklerine sahiptir.
 • Ayrıca Yukarıdaki katalogda yer alan Banyo ve mutfak aspiratörünü, menfez çeşitlerini, baca kapağını ve alüminyum boru çeşitlerini aktüel ürün olarak Tekzen’den satın alabilirsiniz.

Tekzen Kasım 2021 Kataloğu Mobilya Çeşitleri

Tekzen Kasım 2021 Kataloğu Mobilya Çeşitleri

Tekzen Kasım 2021 kataloğu içerisinde yer alan mobilya çeşitleri hakkında bilgi veren katalog yukarıda yer almaktadır. Bu katalogda yer alan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgiler aşağıdadır.

 • 5 raflı, 55 x 25 x 180 santim ebadındaki Kitaplığı Tekzen marketlerinde 319,90 TL’den satın alabilirsiniz.
 • 72 x 50 x 124 santimetre ebadındaki Kitaplıklı çalışma masasını 179,90 TL’den satın alabilirsiniz.
 • 63 x 49 x 45 santim boyutlarındaki çocuk masası + sandalye takımını 129,90 TL’den satın alabilirsiniz.
 • 90 x 190 santim boyutlarındaki tek kişilik ortopedik yatak yağı Tekzen marketlerinden 499,90 TL’den satın alabilirsiniz.
 • 3 kapılı, beyaz Haziran gardırobu Tekzen marketlerinden 799 TL’den satın alabilirsiniz.
 • Kullanışlı iç bölmeler e sahip olan bez dolabı fiyatı 169.90 TL’dir.
 • Tekzen marketlerinden büyüyen beşik aktüel ürünü 1.249 TL’den satın alabilirsiniz. bu beşik 186 x 78 x 106 santim boyutlarında beyaz Lisa, Diamond ve Aqua Marin renklerindedir.
 • Yukarıdaki katalogda yer alan sürgülü gardrop, Düden portmanto, TV sabit askısı, Ege TV sehpası, ayaklı elbise askılık ürünlerini de uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Tekzen Kasım 2021 Kataloğu Banyo Ürünleri

Tekzen Kasım 2021 Kataloğu Banyo Ürünleri

Tekzen marketlerinden kasım ayı boyunca satın alabileceğimiz banyo eşyalarının yer aldığı katalog yukarıda yer almaktadır.

Tekzen Kasım 2021 Kataloğu Aydınlatma

Tekzen Kasım 2021 Kataloğu Aydınlatma

Tekzen Kasım 2021 kataloğu içerisinde yer alan avize çeşitleri ve aydınlatma ürünleri hakkında bilgi veren katalog yukarıdadır.

Tekzen Kasım 2021 Kataloğu Ev Araç Gereçleri

Tekzen Kasım 2021 Kataloğu Ev Araç Gereçleri

Tekzen marketlerinden satın alabileceğiniz ev ve mutfak araç gereçleri hakkında bilgiler veren kataloglar bu bölümde yer almaktadır. Yukarıdaki katalogda elektrikli çay makinesi, elektrikli çay seti, tost makinesi, katı meyve sıkacağı, Türk kahvesi makinesi, blender elektrikli ocak, davul fırın, saç kurutma makinesi, fön makinesi, saç sakal kesme makinesi gibi aktüel ürünler yer almaktadır.

Tekzen Kasım 2021 Kataloğu Ev Araç Gereçleri 1

Yukarıdaki katalogda yer alan çamaşır kurutmalık Birgül ütü masası, ütü masası bezi, temizlik mop seti, vakum torbası, askılık, O da annem sıcaklık ölçeri,  3’lü moblen askı gibi Aktüel ürünleri Tekzen mağazalarından satın alabilirsiniz.  Ayrıca yumurta saklama kabı, dolap içi köprü raf, fincan rafı, metal raf, servis altlığı, saklama kabı çeşitleri, bardak çeşitleri yemek takımı, Mini yemek seti gibi aktüel ürünler hakkında bilgi veren katalog yukarıdadır.

Tekzen Kasım 2021 Kataloğu Ev Araç Gereçleri 2

Su pompası, deterjan kovası, ahşap mutfak seti, pilav tenceresi, balık tavası, çeşitli tavalar ve pratik tek fiyat ürünleri Tekzen marketlerinden uygun fiyatlarıyla temin edebilirsiniz. Yukarıdaki katalogda yer alan standart mutfak dolabını 1.799 TL’den, aspiratörü 399,90 TL’den,  davlumbazı 499 TL’den, monoblok serisini 349,90 TL’den satın alabilirsiniz.

Tekzen Kasım 2021 Kataloğu Diğer Aktüel Ürünler

Tekzen Kasım 2021 kataloğu içerisinde yer alan diğer aktüel ürünler hakkında bilgiler veren kataloglar aşağıda sıralanmıştır. Bu kataloglarda zemin malzemeleri, bahçe eşyaları, hırdavat malzemeleri, Ev dekorasyon ürünleri, Boya çeşitleri ve oto bakım ürünleri yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün