Şok 1 Aralık 2021 Kataloğu

Şok mağazalarından satın alabileceğiniz aktüel ürünler hakkında bilgiler veren Şok 1 Aralık 2021 Kataloğu yayınlandı.

Şok alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgilerin yer aldığı Şok 1 Aralık 2021 kataloğu yayınlandı. Şok marketlerinden 1 Aralık Çarşamba gününden itibaren satın alabileceğiniz aktüel ürünleri uygun fiyatlarıyla 7 Aralık 2021 tarihine kadar satın alabilirsiniz. Bu aktüel ürünlerin ayrıntılı özelliklerine, satış fiyatlarına ve görsellerine aşağıda yer alan kataloglardan ulaşabilirsiniz.

Şok 1 Aralık 2021 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Aktüel Ürünler

Şok 1 Aralık 2021 kataloğu içerisinde yer alan aktüel ürünler arasında birçok farklı gıda, kişisel bakım ürünleri, mutfak araç gereçleri, koltuk, kanepe, çeşitli kıyafetler, terlik ve ayakkabı çeşitleri yer almaktadır. Şok 8 Aralık 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgiler veren Şok 8 Aralık 2021 Kataloğu yayınlandığında makalemizde yer alacaktır. Vermiş olduğumuz linki ziyaret ederek aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Şok 1 Aralık 2021 Kataloğu

Şok alışveriş mağazalarında yukarıdaki katalogda yer alan çeşitli mutfak araç gereçlerini ve eşyalarını satın alabilirsiniz. Bu katalogda yer alan mutfak eşyaları ve araç gereçleri hakkındaki ayrıntılı bilgiler şu şekildedir.

 • Teba markasına ait olan cam demlik çelik çay setini çok alışveriş mağazalarından 229 TL’den satın alabilirsiniz. Bu çay seti 1.500 watt, 1,8 litre ısıtma kapasitesi, 1 litre cam çay demliği,  Paslanmaz gizli rezistans, sağlıklı ve sıcağa dayanıklı cam demlik,  360 derece dönebilen taban gibi özelliklere sahiptir.
 • King k- 985 jetset doğrayıcının fiyatı şok mağazalarında 139 TL’dir. bu doğrayıcı 500 w, 1 lt kapasiteli doğrayıcı haznesi, bulaşık makinesinde yıkanabilir hazne, çift taraflı paslanmaz çelik bıçak sistemi, ölçü kabı olarak kullanım ve tek tuş ile çalışma özelliğine sahiptir.
 • Pink k- 980 mix el blenderı fiyatı 99,90 TL’dir. Bu blender 700 watt, 2 farklı hız seçeneği, ısıya dayanıklı paslanmaz çelik blender ucu, asma halkası rahat tutuş özelliği ile satışa sunulacaktır.
 • Hürsultan kapaklı düdüklü tencereye şok alışveriş mağazalarında 399 TL’den satın alabilirsiniz. Düdüklü tencere 6 litre kapasitesinde, 22 santimetre çapında ve 1 milimetre kalınlığındadır. Ergonomik bakkali kulplar ısınmaz ve kolay tutuş özelliği sağlar. Kolay açılma özelliğine sahip olan bu tencerede, 2 kademeli basınç ayar sistemi vardır. Yiyeceklerdeki vitaminlerin pişerken korumasına yardımcı olur.
 • Paşabahçe markasına ait olan kırmızı kapaklı sürahi, ikili Olivia yağlık ve sirkelik, 3’lü büyük çay bardağı, üçlü su bardağını aktüel ürün olarak Şok mağazalarından satın alabilirsiniz.
 • Şok 1 Aralık 2021 kataloğu içerisinde yer alan Borcam kırmızı kapaklı ip dikdörtgen saklama kabına ve kare saklama kabına aktüel ürün olarak uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.
 • Yukarıdaki katalogda yer alan şarjlı su pompasını, cezveyi, kulplu yuvarlak tepsiyi ve kapaklı yuvarlak tencereyi aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Şok 1 Aralık 2021 Kataloğu Diğer Aktüel Ürünler

Şok 1 Aralık 2021 kataloğu içerisinde yer alan diğer aktüel ürünler hakkındaki bilgiler aşağıda yer almaktadır.

 • Yukarıdaki katalogda yer alan evdemo markasına ait olan silinebilir özellikli Sümer Çekyat/Kanepe aktüel ürününü 1.299 TL’den satın alabilirsiniz. eni 210 santim yüksekliği 85 santim, oturum yüksekliği ve derinliği 45 – 55 santim, ayakları 17 santim, yaprak halindeki ölçüsü 105 x 180 santim ebatlarındaki bu Kanepeyi aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.
 • m ve L bedenlerine ait olan erkek eşofman üstüne 59,95 TL’den, Erkek ribanalı eşofman altına 39,95 TL’den satın alabilirsiniz.
 • Kadın lüks bere ve penisli boyunluk seçimi 29,95 TL satın alabilirsiniz.
 • 36-40 numara kaydırmaz sabah kadın ev babetlerini çok mağazalarından 12,95 TL’den satın alabilirsin.
 • MaxFlex arkasına ait olan erkek kışlık ayakkabıları 64,90 TL’den satın alabilirsiniz. Bu ayakkabılar 42 ve 44 beden arasındadır.
 • Şok 1 Aralık 2021 kataloğu içerisinde yer alan Sünger Bob temalı hikâye kitaplarını aktüel ürün olarak çok mağazalarından satın alabilirsiniz.

Çeşitli atıştırmalıklar, çeşitli gıdalar, Sen bakım ürünleri ve 25 TL üzeri yapacağınız alışverişlerde indirimli olarak satın alabileceğiniz aktüel ürünler hakkında bilgi veren Şok 1 Aralık 2021 kataloğu yukarıda yer almaktadır.  Bu kataloğu inceleyerek özelliklerini ve satış fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Bu aktüel ürünleri 7 Aralık 2021 tarihine kadar kampanyalı fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün