Bim 10 Aralık 2021 Kataloğu

Bim 10 Aralık 2021 Kataloğu içerisinde yer alan aktüel ürünler ve bu ürünlerin özellikleri belli oldu. İşte ayrıntılar!

BİM alışveriş mağazalarında satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgilerin yer aldığı Bim 10 Aralık 2021 kataloğu yayınlandı. o kataloğu inceleyerek aktüel ürünlerin özelliklerini ve satış fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca aktüel ürünlerin görsellerini görebilirsiniz. Kataloglarda yer alan tüm aktüel ürünler bütün Bim alışveriş mağazalarında satışa sunulacaktır. Ancak aktüel ürünler sınırlı miktarlarda satışa sunulacağı için kendine olasılıkları oldukça yüksektir.

Bim 10 Aralık 2021 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Aktüel Ürünler

Bim 10 Aralık 2021 Kataloğu içerisinde çeşitli mutfak araç gereçleri, çalışma masası, elektronik cihazlar, kışlık kıyafetler, birçok farklı oyuncak, hikaye kitabı gibi çok fazla çeşit aktüel ürün yer almaktadır. Ayrıca Bim 17 Aralık 2021 kataloğu yayınlandığı zaman aktüel ürünler hakkındaki bilgiler vermiş olduğumuz linkte incelenecektir.

Bim 10 Aralık 2021 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Çeşitli Mutfak Araç Gereçleri

Bim 10 Aralık 2021 Kataloğu

BİM alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan çeşitli mutfak araç gereçleri hakkındaki bilgilerin yer aldığı Bim 10 Aralık 2021 kataloğu yukarıda yer almaktadır. Bu katalog içerisinde yer alan mutfak araç gereçleri hakkındaki ayrıntılı bilgiler şu şekildedir.

 • Kiwi Markasına ait olan katı meyve sıkacağının fiyatı 299 TL’dir. bu katı meyve sıkacağı meyve suyu haznesi kapasitesi 500 ml, posa sürahi haznesinin kapasitesi 1500 ml, paslanmaz çelik gövde ve parçalayıcı, Kaymaz Ayaklar 2 farklı hız ayarı ve temizlemesi kolay parçalarıyla aktüel ürün olarak satışa sunulacak.
 • 15 santim porselen fırın kabı fiyatı 22,50 TL’dir.
 • 30 santim porselen fırın kabının fiyatı 49,90 TL’dir.
 • Waffle makinesi, ayarlanabilir ısı kontrolü, ayar düğmesi etrafında kırmızı ve yeşil led güç gösterge ışıkları, dikey konumda saklama özelliği ile 259,90 TL den satışa sunulacaktır.
 • Kütahya Porselen markasına ait olan 18 parça rölyefli porselen yemek takımını 159 TL’den satın alabilirsiniz bu yemek takımı içerisinde 6 adet servis tabağı, 6 adet çukur tabak ve 6 adet kase yer almaktadır.
 • Paşabahçe markasına ait olan kavanoz çeşitlerini BİM alışveriş mağazalarında aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.
 • Chef’s markasına ait olan granit efektli karnıyarık tenceresinin fiyatı 79,90 TL’dir.
 • Ayrıca Yukarıdaki katalogda yer alan tuzluk, biberi, servis ve sunum kasesi, yağlık, bitki çayı ve kahve demliği, Meşrubat bardaklarına, desenli cam saklama kaplarını da aktüel ürün olarak BİM alışveriş mağazalarında satın alabilirsiniz.

Bim 10 Aralık 2021 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Elektronik Cihazlar

Bim 10 Aralık 2021 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Elektronik Cihazlar

Yukarıdaki katalogda yer alan çeşitli elektronik cihazları aktüel ürün olarak BİM alışveriş mağazalarından satın alabilirsiniz. Bu ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgiler şu şekildedir.

 • Jabra GN 75T Elite kulaklığı fiyatı 779 TL’dir.
 • Tatlı çalışma masasına BİM alışveriş mağazalarında 299 TL’den satın alabilirsiniz.
 • 360 derece dönebilir tekerleklere sahip olan ofis sandalyesini 279 TL’den Bim mağazalarından satın alabilirsiniz.
 • HP 220 wireless Mouse un fiyatı 115 TL’dir.
 • HP 230 kablosuz klavye ve Mouse setinin fiyatı 219 TL’dir.
 • Casio markasına ait olan bilimsel hesap makinesi FX – 82 ms 89,90 TL’den, masaüstü hesap makinesi ise 49,90 TL’den satışa sunulacaktır.
 • Şarj özellikli masa lambasının fiyatı 79,90 TL’dir. 3 farklı Işık moduna sahip olan o lamba kablosuz şarj özelliğine sahiptir.
 • Yukarıdaki katalogda yer alan ayarlanabilir telefon ve tablet tutucusunu, Rgb Işıklı telefon standını, Mini Wireless klavyeyi aktüel ürün olarak BİM alışveriş mağazalarından satın alabilirsiniz.
 • Ayrıca Bim 10 Aralık 2021 kataloğu içerisinde yer alan çeşitli Kırtasiye malzemelerinde aktüel ürün olarak uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Bim 10 Aralık 2021 Kışlık Kıyafetler

BİM alışveriş mağazalarında satın alabileceğiniz kışlık kıyafetler hakkında bilgi veren katalog yukarıda yer almaktadır. Bu katalog içerisinde erkek montları, fermuarlı Polar çeşitleri, kapüşonlu kadife takım, Avcı çizmesi, Ev botu, çocuk polar çeşitleri gibi ürünler yer almaktadır, Ayrıca dekoratif çiçekler, dik durabilen süpürge ve birçok farklı oyuncak çeşidi yer almaktadır.   Tüm bu aktüel ürünlerin özelliklerine ve satış fiyatlarına Yukarıdaki katılmaktan ulaşabilirsiniz.

Makalemizin üst tarafında bahsedilen bütün aktüel ürünlerin sınırlı sayılarda olacağını unutmayınız. Çünkü aktüel-ürünler kısa süre içerisinde resimde tükenebilir ve Sizler satın almak istediğiniz aktüel ürünü satın alamayabilirsiniz. Bu nedenle satın almak istediğiniz herhangi bir ürün varsa elinizi çabuk tutmalısınız.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün