Tekzen Aralık 2021 Kataloğu

Tekzen mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkındaki bilgilerin yer aldığı Tekzen Aralık 2021 Kataloğu yayınlandı.

Tekzen alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgiler veren Tekzen Aralık 2021 kataloğu paylaşıldı. Bu katalogda yer alan tüm aktüel ürünleri Tekzen marketlerinden Aralık ayı boyunca satın alabilirsiniz. Bu kataloglarda yer alan ve kullanımı için kurulması gereken aktüel ürünlerin nasıl kurulacağını, kataloglardaki QR kodları okutarak bu ürünlerin kurulum videolarını izleyebilirsiniz.

Tekzen Aralık 2021 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Aktüel Ürünler

Tekzen Aralık 2021 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Aktüel Ürünler

Tekzen Aralık 2021 Kataloğu içerisinde ısıtıcı çeşitleri, mobilya çeşitleri, banyo eşyaları, aydınlatma çeşitleri, elektrik ürünleri, ev aletleri, mutfak araç gereçleri, zemin ve bahçe ürünleri, ev dekorasyon ürünleri yer almaktadır. Tekzen Ocak 2022 kataloğu yayınlandığında, bu katalogda yer alan aktüel ürünler hakkındaki bilgiler makalemizde yer alacaktır.

Tekzen Aralık 2021 Kataloğu Isıtıcı Çeşitleri

Tekzen Aralık 2021 Kataloğu Isıtıcı Çeşitleri

Yukarıdaki katalogda yer alan ısıtıcı çeşitleri hakkındaki tüm bilgiler aşağıda yer almaktadır.

 • 2100 watt, buhar destekli midi şöminenin fiyatı 329,90 TL’dir.
 • 800 watt tablet ısıtıcının fiyatı 79,99 TL’dir.
 • Yukarıdaki katalogda yer alan yağlı radyatörleri aktüel ürün olarak Tekzen mağazalarından satın alabilirsiniz.
 • Infrared ısıtıcı çeşitlerini Tekzen mağazalarından aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.
 • Sinbo markasına ait olan hava nemlendirici, 30 w, 5 l, kuru havada rahatlık sağlayan cihazı Tekzen mağazalarından 279,90 TL’den satın alabilirsiniz.
 • Banyo ve mutfak aspiratörünün fiyatı 69,99 TL’dir.
 • Menfez çeşitlerinin fiyatı 59,99 TL’dir.
 • Baca kapaklarının fiyatı 9,99 TL’dir.
 • Flexible alüminyum borunun fiyatı 49,99 TL’dir.

Tekzen Aralık 2021 Kataloğu Mobilya Çeşitleri

Tekzen mağazalarından satın alabileceğiniz mobilyalar hakkında bilgiler veren Tekzen Aralık 2021 kataloğu yukarıda yer almaktadır. Bu katalogda yer alan mobilya çeşitleri hakkındaki bilgiler şu şekildedir.

 • 55 x 25 x 180 santimetre ebadındaki 5 raflı kitaplık fiyatı 319,90 TL’dir.
 • 72 x 50 x 124 cm ebadındaki kitaplıklı Çalışma masasının fiyatı 279,90 TL’dir.
 • 63 x 49 x 45 santimetre ahşap kayınlı çocuk masası + sandalye takımının fiyatı 129,90 TL’dir.
 • Çift kişilik 150 x 200 santim ebadındaki yatağın fiyatı 799 TL’dir.
 • Tek kişilik ortopedik yatak 90 x 160 santim ebadındadır ve fiyatı 499,90 TL’dir.
 • 3 kapılı beyaz, 90 x 45 x 180 santime bardağındaki gardırop fiyatı 799 TL’dir.
 • Bez dolap çeşitlerinin fiyatı 169,90 TL’dir.
 • Büyüyen beşik çeşitlerinin fiyatı 1.249 TL’dir.
 • 160 x 55 x 181 santimetre Bartın’daki sürgülü gardırop fiyatı 1.490 TL’dir.
 • Tekzen mağazalarında Ankara’daki katalogda yer alan TV sabit askı aparatını ve TV askı aparatını, ayaklı elbise askılığını, Portmantoyu, TV sehpası aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Tekzen Aralık 2021 Kataloğu Banyo Eşyaları ve Araç Gereçleri

Tekzen mağazalarından satın alabileceğiniz çeşitli banyo eşyaları, banyo ve tuvaletlerde kullanabileceğiniz çeşitli araç gereçlerin yer aldığı Tekzen Aralık 2021 kataloğu yukarıda yer almaktadır. Bu kataloğu inceleyerek Tekzen mağazalarından satın alabileceğiniz banyo araç gereçleri hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz.

Tekzen Aralık 2021 Kataloğu Aydınlatma Çeşitleri

Yukarıdaki katalogda yer alan avize çeşitlerini, modern sarkıt çeşitleri, masa lambası çeşitlerini, normal lamba çeşitlerini ve birçok farklı aydınlatma ürünü Tekzen mağazalarından aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Tekzen Aralık 2021 Kataloğu Ev Araç Gereçleri

Yukarıdaki katalogda yer alan ampul çeşitlerini, fiş çeşitlerini, anahtar çeşitlerini, pil çeşitlerine, el feneri çeşitlerini, Demlikli su ısıtıcısını, çay makinesini, blender setleri, davul fırını, elektrikli ocak çeşitlerini, saç kurutma makinesi çeşitlerini aktüel ürün olarak tüm Tekzen mağazalarından satın alabilirsiniz.

Tekzen mağazalarından satın alabileceğiniz çamaşır kurutmalık, ütü masası, temizlik setleri, çeşitli çorbalar, Saklama kapları, kase çeşitleri, tatlı kek takımı, Kahve takımı, çay bardağı setleri gibi çeşitli ürünleri satın alabileceğiniz Tekzen Aralık 2021 kataloğu yukarıda yer almaktadır.

Yukarıdaki katalogda yer alan pompasını, deterjan kovasını, ahşap mutfak setlerini, tava tencere Sahan setlerini ve evinizde işlerinizi kolaylaştırabilecek tek fiyatlı pratik ürünleri Tekzen mağazalarında satın alabilirsiniz. Ayrıca Yukarıdaki katalogda yer alan standart mutfak dolabını, aspiratörü, davlumbaz, Mono blok serisini ve clasic serisini de aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Bahçe ve Zemin Ürünleri

Tekzen marketlerinden satın alabileceğiniz bahçe eşyaları ve zemin ürünleri hakkındaki ayrıntılı bilgilerin yer aldığı Tekzen Aralık 2021 kataloğu yukarıda yer almaktadır.

Tekzen Marketlerinde Satışa Sunulacak Olan Diğer Aktüel Ürünler

Tekzen alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan çeşitli ev dekorasyon ürünleri, oto bakım ürünleri, boya çeşitleri ve hırdavat malzemeleri hakkında bilgiler veren kataloglar aşağıda sıralanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün