Şok 9 Şubat 2022 Kataloğu

Şok alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz aktüel ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgilere Şok 9 Şubat 2022 kataloğu içerisinden ulaşabilirsiniz.

Çarşamba gününden itibaren Şok alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri, satış fiyatları ve görsellerinin yer aldığı Şok 9 Şubat 2022 kataloğu paylaşıldı. Aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgileri makalemizin devamında paylaşılan bilgilerden ya da makalemizde yer alan kataloglardan öğrenebilirsiniz. Bu sayede aktüel ürünler hakkındaki önceden bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu durumda aktüel ürünler tükenmeden sizlere satın alma imkanı verebilir. Aktüel ürünler sınırlı sayılarda olduğu için tükenme olasılıkları yüksektir. Erken saatlerde Şok şubesini ziyaret ederseniz aktüel ürünler tükenmeden satın alabilirsiniz.

Şok 9 Şubat 2022 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Aktüel Ürünler

Şok 9 Şubat 2022 Kataloğu içerisinde elektronik cihazlar, çeşitli kıyafetler, sevgiler günü özel aktüel ürünleri, birçok farklı atıştırmalık ve gıda ürünü yer alacaktır.

Şok 9 Şubat 2022 Kataloğu

Şok mağazalarından satın alabileceğiniz klima, ısıtıcı çeşitleri, termosifon, ani su ısıtıcısı, beyaz robot süpürge, Ixtech Xee akıllı saatleri, TCL /  SAMSUNG / OPPO Akıllı Cep telefonları hakkında bilgilerin yer aldığı katalog yukarıda yer almaktadır.

Yukarıdaki katalogda yer alan kahve makinesini, saç düzleştiricisini, saç ve sakal şekillendiriciyi, maskeyi, pijama, iç çamaşırı, ev boyu, gömlek, çanta gibi birçok farklı aktüel ürünü Şok mağazalarından satın alabilirsiniz.

Şok’ta bu hafta satışa sunulacak olan atıştırmalıklar, temizlik malzemeleri, temel gıdalar ve fırsat ürünleri hakkında bilgiler veren Şok kataloğu yukarıda yer almaktadır.

Yukarıdaki katalogda yer alan “Sevgiler Günü” özel aktüel ürünlerini, çeşitli kişisel bakım ürünlerini ve makyaj malzemelerini aktüel ürün olarak Şok mağazalarından satın alabilirsiniz. Şok 16 Şubat 2022 kataloğu makalemizi vermiş olduğumuz linkten ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün