Şok 16 Şubat 2022 Kataloğu

Şok 16 Şubat 2022 kataloğu içerisinde yer alan aktüel ürünler hakkındaki bilgilere makalemizden ulaşabilirsiniz.

Şok alışveriş mağazalarında aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgilerin yer aldığı Şok 16 Şubat 2022 kataloğu paylaşıldı. Aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki tüm ayrıntılı bilgilere makalemizdeki güncel bilgilerden ve makalemizdeki Şok kataloğu kitapçıklarından ulaşabilirsiniz. Şok mağazalarında Çarşamba gününden itibaren satışa sunulacak olan aktüel ürünleri tüm Şok şubelerinden temin edebilirsiniz. Ancak aktüel ürünler tüm şubelere sınırlı sayılarda dağıtılacaktır. Bu durumda aktüel ürünlerin kısa süre içerisinde tükenmesine neden olabilir.

Şok 16 Şubat 2022 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Aktüel Ürünler

Şok 16 Şubat 2022 kataloğu içerisinde televizyon çeşitleri, dolap ve masa çeşitleri, mutfak araç gereçleri, hırdavat malzemeleri, yumak çeşitleri, nevresim takımları, yorgan ve yastık çeşitleri yer almaktadır.

Şok 16 Şubat 2022 Kataloğu

Şok alışveriş mağazalarından yukarıdaki katalogda yer alan televizyon çeşitlerini, kaynak makinesini, dolapları, masa takımlarını ve mutfak çeşitlerini Şok alışveriş mağazalarından aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki katalogda yer alan sebzelik çeşitleri, matara, el rondosu, yuvarlak tepsi çeşitleri, çerezlik ve limonluk gibi mutfak araç gereçlerini, ayrıca çeşitli hırdavat malzemelerini aktüel ürün olarak Şok alışveriş mağazalarından satın alabilirsiniz.

Şok alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz yumak çeşitleri, nevresim takımları, yorgan ve yastıklar hakkındaki bilgilere yukarıdaki katalogdan ulaşabilirsiniz. Şok 23 Şubat 2022 kataloğu içerisinde yer alacak olan aktüel ürünlere vermiş olduğumuz linkten ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün