Şok 2 Şubat 2022 Kataloğu

Şok mağazalarından satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin özellikleri hakkındaki bilgilerin yer aldığı Şok 2 Şubat 2022 kataloğu yayınlandı.

Şok 2 Şubat 2022 kataloğu makalemizi inceleyerek, Şok alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz. Çarşamba gününden itibaren satın alabileceğiniz birçok farklı aktüel ürün hakkındaki ayrıntılı özellikleri öğrenebilmek için makalemizin devamını ya da makalemizde paylaşılan Şok kataloğu kitapçıklarını inceleyebilirsiniz. Ancak Şok mağazalarından satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin sınırlı sayılarda olduğunu ve kısa süre içerisinde tükenebileceğini unutmayınız. Bu nedenle aktüel ürünleri satın almak istiyorsanız Çarşamba günü erken bir vakitte size en yakın Şok şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Şok 2 Şubat 2022 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Aktüel Ürünler Neler?

Şok 2 Şubat 2022 kataloğu içerisinde telefon, tablet ve diğer elektronik cihazlar, çeşitli mutfak eşyaları ve araç gereçleri, çeşitli gıdalar, birçok farklı fırsat ürünü yer almaktadır.

Şok 2 Şubat 2022 Kataloğu

Yukarıdaki Şok kataloğu içerisinde yer alan Honor/Alcatel/Xiaomi Akıllı Cep Telefonlarını, Şarjlı Dikey Süpürge ve Paspas, Lenovo Yga Smart YT-X705L Tableti, Akıllı Bileklik, dijital ısı ve nemölçer gibi ürünleri uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Şok mağazalarından yukarıdaki katalogda yer alan kek kalıbı çeşitleri, saklama kabı çeşitleri, yuvarlak fırın çeşitleri, silikon tepsi çeşitleri, pasta malzemeleri, bardak setleri, meşrubat bardakları, bıçak çeşitlerini uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki katalogda yer alan granit tava, karnıyarık tenceresi, tencere çeşitleri, çaydanlık çeşitleri, cezve, blender seti, porselen setleri ve kahvaltılık setleri gibi diğer mutfak araç gereçlerini Şok mağazalarından satın alabilirsiniz.

Peynir çeşitleri, atıştırmalık çeşitleri, temizlik malzemeleri, poşet çeşitleri ve fırsat ürünlerini Şok mağazalarından satın alabilirsiniz. Şok 9 Şubat 2022 kataloğu içerisinde yer alan aktüel ürünlere buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün