Bim 4 Mart 2022 Kataloğu

Bim mağazalarında satılacak olan aktüel ürünler hakkındaki bilgileri Bim 4 Mart 2022 kataloğu makalemizden öğrenebilirsiniz.

Bim alışveriş mağazalarından Cuma gününden itibaren satın alabileceğiniz aktüel ürünler hakkında bilgi veren Bim 4 Mart 2022 kataloğu paylaşıldı. Makalemizde yer alan bu katalogları inceleyerek ya da makalemizdeki ayrıntılı bilgileri inceleyerek Bim`de bu hafta satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz. Cuma günü Bim şubelerinde satılacak olan aktüel ürünler sınırlı sayılarda olup kısa bir sure içerisinde tükenebilir. Bu nedenle aktüel ürünlerden herhangi birine ihtiyacınız varsa ve satın almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Bim 4 Mart 2022 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Aktüel Ürünler

Bim 4 Mart 2022 kataloğu içerisinde spor malzemeleri, spor kıyafetleri, mutfak araç geçleri, oyuncaklar, nevresim takımı, kişisel bakım ürünleri, çeşitli yoga ve pilates eşyaları yer almaktadır.

Bim 4 Mart 2022 Kataloğu Spor Malzemeleri

Bim 4 Mart 2022 Kataloğu Spor Malzemeleri

Bim alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz çeşitli spor malzemeleri, spor kıyafetleri ve diğer araç gereçler hakkındaki ayrıntılı bilgilere yukarıdaki Bim 4 Mart 2022 kataloğu kitapçığından ulaşabilirsiniz. Ayrıca spor malzemeleri hakkındaki ayrıntılı bilgiler şu şekildedir.

 • Manyetik Eliptik Bisikletin Bim alışveriş mağazalarındaki fiyatı 2.299 TL’dir. 81 ilde 110 noktada teknik servis noktası yer almaktadır. Hız, zaman, mesafe, kalori, nabız gibi tüm bilgileri sıra ile görme seçeneği, elden nabız ölçme özelliği ve birçok özelliği hakkındaki bilgileri yukarıdaki katalogdan öğrenebilirsiniz.
 • 36 inç kenar minderli trambolinin fiyatı 299 TL’dir.
 • 4+1 ağırlık setinin fiyatı 299 TL’dir.
 • Karın kası sisteminin fiyatı 79,90 TL’dir.
 • Boks torbasının fiyatı 59,90 TL’dir.
 • El ayak bilek ağırlığının fiyatı Bim alışveriş mağazalarında 89,90 TL’dir.
 • Dumbell setlerini Bim alışveriş mağazalarından aktüel ürün olarak uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.
 • Bim 4 Mart 2022 kataloğu içerisinde yer alan, spor kol saati, eşofman takımı, alt üst eşofmanlar ve birçok farklı spor kıyafeti hakkındaki bilgilerin yer aldığı katalog yukarıdadır.

4 Mart 2022 Bim Kataloğu Mutfak Araç Gereçleri

4 Mart 2022 Bim Kataloğu Mutfak Araç Gereçleri

Bim alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz birçok farklı çeşit mutfak araç gereci hakkında bilgiler veren Bim 4 Mart 2022 kataloğu yukarıda yer almaktadır. 4 Mart 2022 Bim kataloğu içerisinde yer alan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgiler şu şekildedir.

 • Bim alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan Kumtel Siyah Cam Ankastre setin fiyatı 2.299 TL’dir. Bu set içerisinde Davlumbaz, Ankastre Ocak, Ankastre Fırın yer almaktadır. Davlumbaz, 3 hız kademeli, bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliği, mekanik kontrol paneli gibi çeşitli özelliklere sahiptir. Ankastre Ocak, gaz emniyet sistemi, bulaşık makinesinde yıkanabilir emaye ızgara ve ocak, dayanıklı temperli cam, doğalgaz ayarı gibi özelliklere sahiptir. Ankastre Fırın, A+ enerji sınıfı, Cam kontrol paneli, Har teknolojisi sayesinde %40’a varan enerji tasarrufu, 3 pişirme fonksiyonu gibi birçok farklı özelliğe sahiptir.
 • Paşabahçe markasına ait olan kavanoz çeşitlerini Bim alışveriş mağazalarından uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.
 • Fakir Blender Setini Bim alışveriş mağazalarından 599 TL’den satın alabilirsiniz.
 • Bim alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz diğer mutfak araç gereçleri ve birçok farklı oyuncak hakkındaki ayrıntılı bilgilere yukarıdaki katalogdan ulaşabilirsiniz.

Bim 4 Mart 2022 Kataloğu Diğer Aktüel Ürünler

Bim 4 Mart 2022 Kataloğu Diğer Aktüel Ürünler

Bim 4 Mart 2022 kataloğu içerisinde yer alan nevresim çeşitleri, kıyafetler, baharat seti ve saksı gibi çeşitli aktüel ürünler hakkındaki bilgilerin yer aldığı katalog yukarıdadır. Bu katalogda yer alan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgiler şu şekildedir.

 • Çift kişilik nevresim takımının fiyatı Bim alışveriş mağazalarında 169 TL’den satışa sunulacaktır.
 • Tek kişilik nevresim takımının fiyatı Bim mağazalarında 119 TL’dir.
 • Lavanta Desenli Baharlık Pijama takımının fiyatı 109 TL’dir.
 • Desenli meşrubat bardağı çeşitlerinin fiyatı 12,90 TL’dir.
 • Balık figürlü boroksilikat su bardağı çeşitlerinin fiyatı 59,90 TL’dir.
 • Çift kişilik kapitoneli yatak örtüsü fiyatı Bim alışveriş mağazalarında 149 TL’dir.
 • Çift kişilik antibakteriyel yorganın fiyatı 189 TL’dir.
 • Antibakteriyel yastığın fiyatı 69,90 TL’dir.
 • Kaktüs desenli 7 parça çerezlik setin fiyatı 49,90 TL’dir.

Bim alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz saç kurutma makinesi, masaj aletleri, akupunktur kalemi, pilates ve yoga araç gereçleri gibi birçok farklı aktüel ürün hakkında bilgi veren Bim 4 Mart 2022 kataloğu yukarıda yer almaktadır. Bim alışveriş mağazalarından haftaya Cuma günü satın alabileceğiniz aktüel ürünler hakkında bilgiler veren Bim 11 Mart 2022 kataloğu kitapçıklarına vermiş olduğumuz linkten ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün