Bim 11 Mart 2022 Kataloğu

Bim alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz aktüel ürünler hakkındaki bilgilerin paylaşıldığı Bim 11 Mart 2022 kataloğu yayınlandı.

Bim’de bu hafta satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgilerin yer aldığı Bim 11 Mart 2022 kataloğu makalemizde paylaşılacaktır. İsterseniz makalemizdeki Bim kataloğu kitapçıklarını inceleyerek ya da makalemizdeki güncel bilgileri inceleyerek aktüel ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz. Bim alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünler sınırlı sayılarda olup tüm Bim şubelerinde satışa sunulacaktır. Bim alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünlerden herhangi birini satın almak isterseniz aktüel ürünler tükenmeden temin etmek isterseniz Cuma günü erken bir vakitte Bim şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Bim 11 Mart 2022 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Aktüel Ürünler

Bim 11 Mart 2022 kataloğu içerisinde televizyonları, mutfak araç gereçleri, hırdavat malzemeleri, oyuncaklar ve birçok farklı aktüel ürün yer almaktadır.

Bim 11 Mart 2022 Kataloğu Ev ve Mutfak Araç Gereçleri

Bim 11 Mart 2022 Kataloğu

Bim alışveriş mağazalarından Cuma gününden itibaren satın alabileceğiniz televizyon, ısıtıcı, tencere ve tava gibi birçok farklı mutfak araç gereci hakkında bilgiler veren Bim 11 Mart 2022 kataloğu yukarıda yer almaktadır. Bu katalogda yer alan aktüel ürünlerin özelikleri ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgiler şu şekildedir.

  • Bim mağazalarında satışa sunulacak olan Woon Smart Dual TV’nin fiyatı 5.299 TL’dir. Bu televizyonda 3840 x 2160 UHD 4K çözünürlük, dahili uydu alıcısı, dijital ses çıkışı, 3 adet HDMI girişi, 2 adet USB girişi ye almaktadır.
  • Chef’s markasına ait olan 26 cm krep tavasının fiyatı 59,90 TL’dir. Chef’s Pro 32 cm karnıyarık tenceresi 129 TL’dir.
  • Kumtel Fanlı ısıtıcısının Bim mağazalarındaki fiyatı 149 TL’dir.
  • Ocak üstü döküm tost makinesinin fiyatı 119 TL’dir.
  • Bim alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz tabak çeşitleri, saklama kabı, kase çeşitleri ve bardaklar gibi birçok farklı mutfak araç gereci hakkında bilgiler veren katalog yukarıda yer almaktadır.

Bim 11 Mart 2022 Kataloğu Hırdavat Malzemeleri

Bim 11 Mart 2022 Kataloğu Hırdavat Malzemeleri

Bim alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan darbeli matkap, çift akülü vidalama seti, su arıtma cihazı, şerit metre, temizlik pastası, çok amaçlı bölmeli dolap ve oyuncak çeşitleri hakkında bilgiler veren katalog yukarıda yer almaktadır.

Bim 11 Mart 2022 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Yukarıdaki katalogda yer alan boya çeşitlerini, boyacı setini, tekne kova, sprey boya, derz kazıma aparatı, derz tamir dolgusu, trekking ayakkabı, elastik kova, priz çeşitlerini Bim mağazalarından uygun fiyatlarıyla temin edebilirsiniz.

Bim mağazalarında satışa sunulacak olan el aletleri, tornavida setleri, allen anahtar seti, lavabo açma sustası, halı kaydırmaz, demir testere, pencere emniyet kilidi, gri tamir bandı, eldiven gibi ürünler hakkındaki bilgilere yukarıdaki katalogdan ulaşabilirsiniz. Bim 18 Mart 2022 kataloğu için vermiş olduğumuz linki ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün