Bim 25 Temmuz 2023 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Bim 25 Temmuz 2023 Kataloğu içerisinde yer alan kampanyalı ürünler neler? İşte karşınızda 25 Temmuz 2023 Bim Kataloğu Kitapçıkları!

Bim alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz kampanyalı ürünlerin özellikleri, satış fiyatları ve görsellerinin yer aldığı Bim 25 Temmuz 2023 Kataloğu kitapçıkları makalemizde yayınlandı. Sizlerde makalemizde yayınlanmakta olan 25 Temmuz 2023 Bim kataloğu kitapçıklarını inceleyerek kampanyalı ürünler hakkındaki tüm ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz. Ayrıca Bim katalog kitapçıklarından aktüel ürünlerin görsellerine ulaşabilirsiniz.

Bim’de bu hafta Salı günü satışa sunulacak olan kampanyalı ürünleri tüm şubelerden ya da Bim Online alışveriş mağazalarından indirimli fiyatlarıyla 1 Ağustos 2023 tarihine kadar satın alabilirsiniz. Ancak kampanyalı ürünler hem şubelerde hem de online alışveriş mağazalarında sınırlı sayılarda satışa sunulacaktır. Bu durumda kampanyalı ürünlerin kısa bir süre içerisinde tükenmesine yol açacaktır. Bu nedenle satın almak istediğiniz herhangi bir aktüel ürün varsa elinizi çabuk tutmalı ve size en yakın şubeyi ziyaret etmelisiniz. Ayrıca Bim Online alışveriş sistemi üzerinden de kampanyalı ürünleri tükenmeden satın alabilirsiniz.

Bim 25 Temmuz 2023 Kataloğu Kampanyalı Ürünlerinde Neler Var?

Bim 25 Temmuz 2023 Kataloğu içerisinde süt ve süt ürünleri, temel gıda ürünleri, soğuk kahve çeşitleri, enerji içecekleri, kuruyemişler, atıştırmalıklar, bebek bezi çeşitleri, kağıt havlular, temizlik ürünleri, kişisel bakım ürünleri, evcil hayvan mamaları gibi birçok farklı ürün yer almaktadır.

Bim 25 Temmuz 2023 Kataloğu Aktüel Ürünleri
https://avmkatalog.com/bim-25-temmuz-2023-katalogu-aktuel-urunleri

 

https://avmkatalog.com/bim-25-temmuz-2023-katalogu-aktuel-urunleri

Bim 1 Ağustos 2023 kataloğu kitapçıklarına ulaşabilmek için verdiğimiz linkten ulaşabilirsiniz. Facebook adresimizden de diğer tüm zincir marketlerin kataloglarına ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün