Bim 18 Temmuz 2023 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Bim 18 Temmuz 2023 Kataloğu kitapçıklarında hangi ürünler yer almaktadır? İşte karşınızda 18 Temmuz 2023 Bim Kataloğu kitapçıkları!

Bim’de bu hafta Salı gününden itibaren satışa sunulacak olan kampanyalı ürünlerin özellikleri, satış fiyatları ve görsellerinin yer aldığı Bim 18 Temmuz 2023 kataloğu kitapçıkları makalemizde yayınlandı. Makalemizin ikinci bölümünde yer alan 18 Temmuz 2023 Bim Kataloğu kitapçıklarını inceleyerek kampanyalı ürünler hakkındaki tüm ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz. Ayrıca kataloglardan kampanyalı ürünlerin görsellerine de ulaşabilirsiniz.

Bim alışveriş mağazalarından alabileceğiniz çeşitli kampanyalı ürünleri 25 Temmuz 2023 tarihine kadar tüm şubelerden ya da Bim online alışveriş sistemi olan android ve ios uygulamalarından satın alabilirsiniz. Ancak kampanyalı ürünler sınırlı sayılardadır ve kısa bir süre içerisinde tükenebilir. Bu yüzden satın almak istediğiniz herhangi bir aktüel ürün varsa elinizi çabuk tutmalı ve size en yakın şubeyi ziyaret etmelisiniz. Ya da kampanyalı ürünleri tükenmeden uygulamalardan satın alabilirsiniz.

Bim 18 Temmuz 2023 Kataloğu Kampanyalı Ürünlerinde Neler Var?

Bim 18 Temmuz 2023 kataloğu içerisindeki temel gıdalar, kuruyemişler, Aşure Günü Özel ürünleri, meyvelerin renkli dünyası için özel olarak belirlenmiş birçok farklı ürün yer almaktadır.

Bim 18 Temmuz 2023 Kataloğu Aktüel Ürünleri
https://avmkatalog.com/bim-18-temmuz-2023-katalogu-aktuel-urunleri

 

https://avmkatalog.com/bim-18-temmuz-2023-katalogu-aktuel-urunleri

Bim 25 Temmuz 2023 kataloğu için linke tıklayabilirsiniz. Facebook hesabımızdan da kataloglara ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün