Yunus 8 Nisan 2022 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Yunus zincir marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgilerin yer aldığı Yunus 8 Nisan 2022 Kataloğu paylaşılmıştır.

Yunus zincir marketlerinde 8 Nisan Cuma gününden itibaren satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgilerin yer aldığı Yunus 8 Nisan 2022 Kataloğu makalemizde yayınlandı. Makalemizde yer alan Yunus Kataloğu kitapçıklarını inceleyerek aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz. Aktüel ürünleri Yunus zincir marketlerinden satın alabileceğiniz gibi Yunus Online sistemi üzerinden de satın alabilirsiniz. Herhangi bir aktüel ürünü satın almak isterseniz elinizi çabuk tutmalısınız. Çünkü aktüel ürünler Yunus Market şubelerini sınırlı sayılarda dağıtılmaktadır. Ayrıca belirlenen aktüel ürünler 24 Nisan 2022 tarihine kadar kampanyalı fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Yunus 8 Nisan 2022 Kataloğu Aktüel Ürünleri Neler?

Yunus 8 Nisan 2022 kataloğu içerisinde çeşitli gıda ürünleri, içecekler, temizlik malzemeleri, mutfak araç gereçleri ve oyuncaklar yer almaktadır.

Yunus 8 Nisan 2022 Kataloğu Aktüel Ürünleri
https://avmkatalog.com/yunus-8-nisan-2022-katalogu-aktuel-urunleri/

Yukarıdaki katalogda yer alan peynir çeşitleri, zeytin çeşitleri, sucuk ve salam çeşitleri, ton balığı, mısır ve helva gibi birçok farklı gıdayı Yunus Zincir marketlerinden satın alabilirsiniz.

Yunus 8 Nisan 2022 Kataloğu
https://avmkatalog.com/yunus-8-nisan-2022-katalogu-aktuel-urunleri/

Yunus marketlerinden satın alabileceğiniz noodle çeşitleri, ketçap ve mayonez, su, meyve suyu, krem şanti, pudra şekeri, gazlı içecek çeşitleri, ıslak havlu ve diş fırçası hakkındaki bilgilere yukarıdaki katalogdan ulaşabilirsiniz.

Yunus 8 Nisan 2022
https://avmkatalog.com/yunus-8-nisan-2022-katalogu-aktuel-urunleri/

Yunus zincir marketlerinde satışa sunulacak olan şampuanlar, bulaşık makinesi deterjanları, çamaşır suları, mikser, ısıtıcı, masa örtüsü, kupa gibi çeşitli ürünler hakkında bilgiler veren katalog yukarıdadır.

https://avmkatalog.com/yunus-8-nisan-2022-katalogu-aktuel-urunleri/

Yukarıdaki katalogda yer alan tava, tencere, blender seti, davul fırın gibi çeşitli mutfak araç gereçlerini ve birçok farklı oyuncağı Yunus marketlerinden satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün