Yılbaşı Özel A101 Kataloğu

A101 mağazalarından yılbaşına özel satın alabileceğiniz aktüel ürünler hakkında bilgiler veren A101 kataloğu yayınlandı. İşte ayrıntılar!

A101 alışveriş mağazalarından Yılbaşı için özel olarak hazırlanan aktüel ürünlerin özellikleri, satış fiyatları ve taksit seçenekleri hakkında bilgiler veren A101 kataloğu paylaşıldı. Bu katalogda yer alan aktüel ürünlerin tamamını tüm A101 şubelerinden satın alabilirsiniz. Ancak bu aktüel ürünler sınırlı sayıda olduğu için satın alacağınız aktüel ürünler kısa süre içerisinde, A101 şubesinin yoğunluğuna göre tükenebilir. Bu nedenle satın almak istediğiniz herhangi bir aktüel ürün var ise elinizi çabuk tutarak bu aktüel ürün tükenmeden satın alabilirsiniz.

Yılbaşı Özel A101 Kataloğu İçerisinde Hangi Aktüel Ürünler Yer Almaktadır

Yılbaşı Özel A101 kataloğu içerisinde 7 adet televizyon, beyaz eşyalar ve telefon çeşitleri yer almaktadır. Bu aktüel ürünleri A101 mağazalarından 1 – 7 Ocak 2022 tarihleri arasında aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Yılbaşı Özel A101 Kataloğu

Yukarıdaki katalogda yer alan Samsung, NordMende, HI-LEVEL, ONVO, AXEN ve ELTON markasına ait olan televizyon çeşitleri hakkındaki ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu markaların televizyonlarını A101 mağazalarından satın alabilirsiniz.

A101 mağazalarında yılbaşına özel olarak Regal DD 143 3 Çekmeceli derin dondurucu ve REGAL RGL 90 BT/BT 1001 büro tipi buzdolabını aktüel ürün olarak uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Reeder markasına ait olan P13 Blue Max Lite ve P13 Blue 2022 akıllı telefonunu, Huawei y5 2019 akıllı telefonu yılbaşına özel olarak uygun fiyatlarıyla A101 mağazalarından satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün