Tekzen Mart 2022 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Tekzen alışveriş mağazalarında Mart ayı boyunca satışta olacak olan aktüel ürünler hakkında bilgiler veren Tekzen Mart 2022 kataloğu yayınlandı.

Tekzen alışveriş mağazalarından 2022 yılının Mart ayı boyunca satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgilerin yer aldığı Tekzen Mart 2022 kataloğu paylaşıldı. Bu kataloglar içerisinde yer alan bazı aktüel ürünlerin kurulması gerekmektedir. Bu kurulumları teknik servislerimiz yapabileceği gibi sizlerde kataloglarda yer alan QR kodları okutarak yapabilirsiniz. Çünkü QR kodları okuttuğunuzda bu aktüel ürünlerin nasıl kurulması gerektiği hakkında bilgiler veren videolar yer almaktadır. Videoları izleyerek hızlı ve pratik bir şekilde aktüel ürünleri istediğiniz gibi kurabilirsiniz. Tekzen mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin sınırlı sayılarda olduğunu ve kısa süre içerisinde tükenebileceğini öğrenebilirsiniz.

Tekzen Mart 2022 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Aktüel Ürünler

Tekzen Mart 2022 kataloğu içerisinde mobilya çeşitleri, aydınlatma ve elektrik ürünleri, dayanıklı ev araç gereçleri, zemin ve parke ürünleri, banyo malzemeleri, hırdavat araç gereçleri ve bahçe eşyaları yer almaktadır.

Tekzen Mart 2022 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Yukarıdaki katalogda yer alan kitaplık, çalışma masası, beşik,  çocuk masa sandalye takımı, tv sehpası, tv sabit askı aparatı, tv askı aparatı, ayaklı elbiselik ürünlerini Tekzen mağazalarından satın alabilirsiniz.

Tekzen Mart 2022 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Aydınlatma ve Elektrik Araç Gereçleri

Tekzen Mart 2022 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Aydınlatma ve Elektrik Araç Gereçleri

Yukarıdaki katalogda yer alan avize ve lambalar gibi çeşitli aydınlatma ürünlerini, ampul çeşitleri, priz çeşitleri, komütatör, spot ışıkları, led lamba, pil, el feneri, projektör gibi ürünleri Tekzen mağazalarından satın alabilirsiniz.

Tekzen Mart 2022 Kataloğu Dayanıklı Ev Araç Gereçleri ve Ev Dekorasyon Ürünleri

Tekzen Mart 2022 Kataloğu Dayanıklı Ev Araç Gereçleri ve Ev Dekorasyon Ürünleri

Tekzen alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz su ısıtıcısı, tost makinesi, meyve sıkacağı, blender seti, saç sakal kemse makinesi, saç kurutma makinesi, çamaşır sepeti, ütü masası, kurutmalık gibi çeşitli aktüel ürünler hakkında bilgiler veren katalog yukarıda yer almaktadır.

Tezken Mart 2022 kataloğu içerisinde yer alan yapay çiçekleri, vazo çeşitlerini, hurç çeşitleri, çok amaçlı kutular, mum çeşitleri, duvar paneli, duvar kağıdı, mutfak halısı, kilim gibi aktüel ürünleri uygun fiyatlarıyla temin edebilirsiniz.

Tekzen Mart 2022 Kataloğu Diğer Aktüel Ürünler

Tekzen Mart 2022 Kataloğu Diğer Aktüel Ürünler

Tekzen alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz sıvı sabunluk, armatür çeşitleri, makyaj aynası, köşe su terazisi, metreler, anahtar setleri, alyan setleri gibi aktüel ürünler hakkındaki bilgilere yukarıdaki katalogdan ulaşabilirsiniz.

Tekzen mağazalarında satışa sunulacak olan bahçe malzemeleri ve bahçe dekorasyon ürünleri hakkındaki bilgilerin yer aldığı Tekzen Mart 2022 kataloğu yukarıda yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün