Tarım Kredi Kooperatif Market 23 Ocak 2024 Kataloğu

Tarım Kredi Kooperatif Market 23 Ocak 2024 Kataloğu içerisinde yer alan ürünler hakkındaki bilgilere makalemizden ulaşabilirsiniz.

Tarım Kredi Market zincirlerinde satışa sunulacak olan kampanyalı ürünlerin özellikleri, satış fiyatları ve görsellerinin yer aldığı kataloglar paylaşıldı. Makalemizde paylaşılan Tarım Kredi Kooperatif Market 23 Ocak 2024 Kataloğu kitapçıklarını inceleyerek aktüel ürünler hakkındaki tüm ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz. Tarım Kredi Kooperatif Market kampanyalı ürünleri tüm şubelerden ya da Online alışveriş sistemi üzerinden 23 Ocak 2024  Salı günü indirimli fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Tarım Kredi Kooperatif Market 23 Ocak 2024 Kataloğu Kampanyalı Ürünlerinde Neler Var?

Tarım Kredi Kooperatif Market Kataloğu içerisinde elit zeytinyağlı el ve vücut losyonu, Duru Şampuan çeşitleri yer almaktadır.

Tarım Kredi Kooperatif Market 23 Ocak 2024 Kataloğu
https://avmkatalog.com/tarim-kredi-kooperatif-market-23-ocak-2024-katalogu

Salı gününden itibaren Tarım Kredi Kooperatifi Marketlerinde satışa sunulacak olan Elit Zeytinyağlı el ve vücut losyonunu 29,90 TL yerine 26,90 TL’ye satın alabilirsiniz.

https://avmkatalog.com/tarim-kredi-kooperatif-market-23-ocak-2024-katalogu

Yukarıdaki katalogda yer alan Duru Şampuan çeşitlerini Tarım Kredi Kooperatifi Marketlerinden satın alabilirsiniz. Bu şampuan çeşitleri 48,90 TL’den 39,90 TL’ye indirilerek satışa sunulacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün