Şok 9 Aralık 2023 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Şok 9 Aralık 2023 kataloğu içerisinde yer alan kampanyalı ürünler neler? İşte karşınızda 9 Aralık 2023 Şok Kataloğu kitapçıkları!

Şok alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan birçok farklı ürün belirlendi. Bu ürünlerin tüm özellikleri, satış fiyatları ve görsellerinin yer aldığı Şok 9 Aralık 2023 kataloğu kitapçıkları da makalemizde yayınlandı. Sizlerde makalemizde yayınlanmakta olan 9 Aralık 2023 Şok kataloğu kitapçıklarını inceleyerek tüm aktüel ürünler hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Şok alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan kampanyalı ürünleri tüm şubelerden ya da ceptesok uygulamasından indirimli fiyatlarıyla 16 Aralık 2023 tarihine kadar temin edebilirsiniz. Fakat kampanyalı ürünlerin hem şubelerde hem de online alışveriş sisteminde stok açısından sınırlı sayılarda olduğunu ve kısa süre içerisinde tükenebileceğini unutmayınız. Yoksa aktüel ürünleri tükeneceğinden dolayı satın alamayabilirsiniz. Bu nedenle satın almak istediğiniz herhangi bir aktüel ürün varsa elinizi çabuk tutmalısınız. Aksi taktirde kampanyalı ürünleri tükeneceğinden dolayı satın alamayabilirsiniz.

Şok 9 Aralık 2023 Kataloğu Kampanyalı Ürünlerinde Neler Var?

Şok 9 Aralık 2023 Kataloğu içerisinde nevresim takımları, kışlık kıyafetler, oyuncaklar, ısıtıcı çeşitleri, süper indirim ürünleri, beyaz eşyalar, tencere tava çeşitleri gibi birçok farklı ürün yer almaktadır.

Şok 9 Aralık 2023 Kataloğu Aktüel Ürünleri
https://avmkatalog.com/sok-9-aralik-2023-katalogu-aktuel-urunleri

Şok alışveriş mağazalarında Cumartesi gününden itibaren satın alabileceğiniz kampanyalı ürünlerden bazılarının özellikleri ve satış fiyatları aşağıda sıralanmaktadır.

 • Çift kişilik flanel nevresim seti, 200 x 220 cm 1 adet çift kişilik nevresim, 50 x 70 2 adet yastık kılıfının fiyatı 499 TL’dir.
 • Çift kişilik pamuklu battaniye, çift taraflı ve 180 x 220 cm ebadındaki ürünün 349 TL’dir.
 • Arzum OKKA minio Jet Türk Kahvesi makinesinin fiyatı Şok alışveriş marketlerinde 799 TL’dir. Şok 9 Aralık 2023 kataloğu içerisinde yer alan kampanyalı üründe 1 – 5 fincan kapasitesi, Taşma önleyici sistem, ağır ateşte ideal pişirme, sesli uyuarı sistemi, kahve ölçü kaşığı gibi özelliklere sahiptir.
 • Şok markette şemsiye çeşitlerinin fiyatı 139 TL’dir.
 • Erkek Polar Gömlek çeşitlerinin fiyatı 199 TL’dir.
 • Minisan DP 1200 Q Quartz Isıtıcı çeşitlerinin fiyatı TL, Raks Fanlı Isıtıcı çeşitlerinin fiyatı ise 599 TL’dir.
 • Ayrıca yukarıdaki katalogda birçok farklı oyuncak çeşidi vardır. Tüm bu oyuncak çeşitlerinin fiyatlarını ve görsellerine yukarıdaki katalogda bulabilirsiniz.
 • Kasa’da süper indirim ürünleri arasında deodorant, orkid gece ped, Ülker sütlü bitter baton çikolata, Elsevse Şampuan çeşitleri, haribo mix çeşitleri gibi çeşitli ürünler yer almaktadır.
https://avmkatalog.com/sok-9-aralik-2023-katalogu-aktuel-urunleri

Şok 9 Aralık 2023 kataloğu kitapçıklarında yer alan beyaz eşyalar, ev ve mutfak araç gereçleri gibi çeşitli ürünler hakkındaki bilgiler aşağıda sıralanmaktadır.

 • Proscenic T21 Smart 5.5 L Airfryer 2359 TL’den satışa sunulacaktır.
 • Hoover HLE C8TG-S 8 KG Çamaşır Kurutma Makinesi, Şok alışveriş mağazalarında 12.499 TL’den satın alabilirsiniz.
 • Hoover H3W 292 DE/1 – 17 1200 Devir 9 KG Çamaşır Makinesinin tüm şubelerdeki fiyatı 10.599 TL’dir.
 • Altus AL 434 P 4 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesinin Şok alışveriş mağazalarındaki fiyatları 8.899 TL’dir.
 • Samsung VS15A6031R4 JET60 Elektrikli yeşil süpürge’nin fiyatı 7.299 TL’dir. Bu süpürgede güçlü ve hafif, yüksek emiş gücü, dijital invetor motoru, gelişmiş temizlik performansı, tamamen yıkanabilir hazine, zahmetsiz temizlik özelliği gibi birçok farklı özelliği vardır.
 • Ayrıca Şok 9 Aralık 2023 Kataloğu içerisinde yer alan diğer ev ve mutfak araç gereçlerine de yukarıdaki katalogdan ulaşabilirsiniz.

Şok 16 Aralık 2023 kataloğu içerisinde yer alacak olan kampanyalı ürünler hakkındaki bilgilere verdiğimiz linkte yer alan makalemizden ulaşabilirsiniz. Facebook adresimizi takip ederek de diğer zincir marketlerin kataloglarına ve kampanyalı ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün