Şok 8 Ocak 2022 Kataloğu

Şok mağazalarından hafta sonu Cumartesi gününden itibaren satın alabileceğiniz aktüel ürünler hakkındaki bilgilerin yer aldığı Şok 8 Ocak 2022 kataloğu yayınlandı.

Şok alışveriş mağazalarında Ocak ayının ikinci Cumartesi günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin neler olduğu, bu ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgilerin yer aldığı Şok 8 Ocak 2022 kataloğu paylaşıldı. Bu katalogları inceleyerek Şok mağazalarında bu hafta Cumartesi günü satışa sunulacak olan tüm aktüel ürünlerin ayrıntılı özelliklerine ve satış fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Aktüel ürünlerin sınırlı sayılarda olduğunu ve kısa süre içerisinde tükenebileceğini unutmayınız. Bu nedenle satın almak istediğiniz herhangi bir ürün var ise hafta sonu erken bir vakitte size en yakın olan Şok şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Şok 8 Ocak 2022 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Aktüel Ürünler

Şok 8 Ocak 2022 kataloğu içerisinde birçok farklı hırdavat malzemesi, çalışma masa, kitaplık, oyuncaklar ve fırsat ürünleri yer almaktadır. Bu aktüel ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgiler şu şekildedir.

Şok 8 Ocak 2022 Kataloğu

Şok mağazalarından satın alabileceğiniz hırdavat ürünleri hakkındaki bilgilerin yer aldığı Şok kataloğu yukarıdadır. Bu katalog içersinde tezgah testeresi, benzinli ağaç motoru, taş motoru, avuç taşlama, silikon tabancası, darbeli matkap, balta, vidalama, paketleme bandı, organizer kutusu, takım çantası, Japon yapıştırıcısı yer almaktadır. Tüm bu aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgiler yukarıdaki katalogda yer almaktadır.

Yukarıdaki katalogda özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgilerin yer aldığı 5 raflı kitaplığı, çalışma masasını ve sandalyesini, oyuncak çeşitlerini ve fırsat ürünlerini Şok mağazalarından uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün