Şok 6 Nisan 2022 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Şok alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgiler veren Şok 6 Nisan 2022 Kataloğu yayınlandı.

Şok alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgiler veren Şok 6 Nisan 2022 kataloğu paylaşıldı. Şok aktüel ürünlerinin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgileri makalemizde yer alan Şok kataloğu kitapçıklarını ve makalemizdeki güncel bilgileri inceleyebilirsiniz. Şok’ta bu hafta satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki önceden öğrenerek aktüel ürünlerden herhangi birini satın alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz. Bu şekilde sınırlı sayılarda olan aktüel ürünleri tükenmeden satın alabilirsiniz. Kataloglarda yer alan Şok aktüel ürünlerini tüm şubelerden satın alabileceğiniz gibi Cepteşok uygulamasından da satın alabilirsiniz.

Şok 6 Nisan 2022 Kataloğu Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Şok 6 Nisan 2022 kataloğu içerisinde elektronik cihazlar, mutfak araç gereçleri, ev ürünleri, temizlik malzemeleri, çeşitli gıdalar yer almaktadır.

Şok 6 Nisan 2022 Kataloğu Elektronik Cihazlar

Şok 6 Nisan 2022 Kataloğu Aktüel Ürünleri
https://avmkatalog.com/sok-6-nisan-2022-katalogu-aktuel-urunleri

Şok alışveriş mağazalarından yukarıdaki katalogda yer alan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, termosifon, kazanlı ütü, davlumbaz, Xiaomi Redmi 9T Cep telefonu, tablet çeşitlerini uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Ayrıca Quax Q55gzt6500and 55 inç 139 Ekran uydu alıcılı 4K Ultra Hd Smart Led TV, kulaklık çeşitlerini, şarj adaptörünü, flash bellek ve MicroSD Hafıza kartları hakkındaki bilgilere yukarıdaki katalogdan ulaşabilirsiniz.

6 Nisan 2022 Şok Kataloğu Ev ve Mutfak Araç Gereçleri

https://avmkatalog.com/sok-6-nisan-2022-katalogu-aktuel-urunleri

Yukarıdaki katalogda yer alan Retro 24 Parça 6 kişilik yemek takımı, Topkapı 24 Parça Yemek Takımı, Köşe Koltuk Takımı, Sandıklı Puf, TV ünitesi, siyah mermer masa, dolap raf, 3 kapaklı ayakkabılık gibi çeşitli aktüel ürünleri Şok mağazalarından satın alabilirsiniz.

https://avmkatalog.com/sok-6-nisan-2022-katalogu-aktuel-urunleri

Şok alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz çeşitli mutfak araç gereçleri ve eşyaları hakkındaki ayrıntılı bilgilerin yer aldığı Şok kataloğu yukarıda yer almaktadır.

Şok’ta Bu Hafta Satışa Sunulacak Olan Diğer Aktüel Ürünler

https://avmkatalog.com/sok-6-nisan-2022-katalogu-aktuel-urunleri

Yukarıdaki Şok 6 Nisan 2022 kataloğu içerisinde yer alan çilek yetiştirme kiti, sebze yetiştirme seti, şampuan çeşitleri, sıvı sabun çeşitleri, temizlik malzemeleri, Vücut Parfümü, kolonya çeşitlerini uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

https://avmkatalog.com/sok-6-nisan-2022-katalogu-aktuel-urunleri

Şok alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz çeşitli gıdalar, atıştırmalıklar ve içecek çeşitleri gibi birçok farklı aktüel ürün hakkındaki bilgiye yukarıdaki katalogdan ulaşabilirsiniz. Şok 13 Nisan 2022 kataloğu için vermiş olduğumuz linki ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün