Şok 6 Kasım 2021 Kataloğu

Şok marketlerinde Cumartesi günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgi veren Şok 6 Kasım 2021 kataloğu yayınlandı. İşte ayrıntılar!

Şok marketlerinde Cumartesi günü satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin özellikleri, satış fiyatları hakkında bilgiler veren ve aktüel ürünlerinin görsellerinin yer aldığı Şok 6 Kasım 2021 kataloğu paylaşıldı. Şok marketlerinden Cumartesi günü hangi ürünleri aktüel ürün olarak satın alabileceğinizi, aktüel ürünlerin özelliklerini ve satış fiyatlarını kataloğu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Şok marketlerine sınırlı sayılarda dağıtılacak olan bu aktüel ürünlerin tükenme olasılığı oldukça fazladır. Bu nedenle satın almak istediğiniz bir ürün varsa elinizi çabuk tutmanızı öneririz. Ayrıca bu aktüel ürünleri Şok marketlerinde 9 Kasım 2021 tarihine kadar uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Şok 6 Kasım 2021 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Şok 6 Kasım 2021 kataloğu aşağıda yer almaktadır. Bu katalogda yer alan aktüel ürünleri Şok marketlerinden 9 Kasım 2021 tarihine kadar uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Bu aktüel ürünlerin özelliklerini ve satış fiyatlarını aşağıdaki kataloğu inceleyerek ya da aşağıda sıralanan maddeleri okuyarak öğrenebilirsiniz.

Şok 6 Kasım 2021 Kataloğu

 • Pastel renk kurutmalığı Şok marketlerinden 89,90 TL’den satın alabilirsiniz. Elektrostatik epoksi toz boya, katlayarak kolay taşıma özelliği, kaymayı engelleyen plastik takoz, RF ve ISO standartlarına uygun olduğunu belirten sertifikası, vakumlu şeffaf ambalaj, 1,8 metre kullanımım alanı özelliklerine sahiptir. Ayrıca bu kurutmalığın boyutu 182,5 x 55 x 102 cm’dir.
 • Pastel renk ütü masasının fiyatı Şok mağazalarında 169 TL’dir. 133 x 93 x 40 cm ebadındaki bu kurutmalık, otomatik kol sayesinde 60 – 90 cm yüksekliklerinde ayarlanabiliyor. Ayrıca kurutmalık, monoblok preslenmiş ütü tabası, RF ve ISO standartlarına uygun olduğunu belirten sertifikası, Renkli parlak kumaş, ütülemeyi kolaylaştıran özel tasarım, ayarlanabilir plastik ayak, yanmaz silikonu ütülük özelliklerine de sahiptir.
 • Şok marketlerinden keçeli ütü masası kılıfını 11,95 TL’den satına alabilirsiniz. Bu kılıf 55 x 140 cm lastiklidir.
 • Katlanabilir çamaşır selesi, 27 lt, çift başlı teknolojisi ile üretilmiş, pratik katlanma özelliği dolaplarda yer kaplamaz özelliğiyle Şok marketlerinde 49,95 TL’den satışa sunulacaktır. Bu çamaşır selesini Şok mağazalarından 6 ay taksitli olacak şekilde de satın alabilirsiniz.
 • Wellsoft markasına ait olan ayak paspasını Şok’tan 9,99 TL’den satın alabilirsiniz.
 • 44 x 33,5 cm ebatlarına sahip olan klozet kapağının Şok marketlerindeki fiyatı 44,95 TL’dir.
 • Üçsan plastik markasına ait olan damla desen yuvarlak büyük sepetin fiyatı 34,95 TL’dir. 30 lt, desenli, yüksek kaliteli plastik ham maddesinden ve gıda ile temasa uygun şekilde üretilen bu yuvarlak büyük sepeti Şok marketlerinden aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.
 • Şok marketlerinden kokulu kuru çiçek çeşitlerini 9,99 TL’den satın alabilirsiniz. Bu çiçekler 80 gram ağırlığında, lavinya, lavanta, gül ve okyanus koku çeşitlerine sahiptir.
 • Pimpom çocuk kitabı çeşitlerini şok marketlerinden 5,99 TL’den satın alabilirsiniz. Satın alacağınız bu kitapları çocuklarınıza okuyarak onlara güzel hikayeler ve masallar anlatabilirsiniz. Ayrıca okumaya yeni başlayan çocuklarınız bu kitapları okuyarak okuma becerilerini geliştirebilirler.
 • 45 x 500 cm ebadındaki kaymak raf örtüsünü Şok’tan 29,95 TL’den alabilirsiniz. Şeffaf, hijyen açısından kolayca silinebilen, raflarda kulanım için kolayca makas ile istenilen boyuta getirilebilen bu raf örtüsünü Şok 6 Kasım 2021 kataloğu içerisinde yer alan aktüel ürünlerden bir tanesidir.
 • Şok 6 Kasım 2021 kataloğu içerisinde yer alan aktüel ürünlerden bir tanesi de vantuzlu kaydırmaz banyo paspasıdır. Bu paspas, şeffaf, küvet içi kullanıma uygun, duştaki ıslak zeminlerin kullanımı için uygun, bebek küvetlerini kaymasını engelleyen, ıslak zeminde kayma sonucun oluşabilecek kazaları önleyen bir paspastır. 38 x 69 cm ebadındaki bu paspasın fiyatı 29,95 TL’dir.
 • Şok marketlerinden havlu banyo terliklerini 14,95 TL’den satın alabilirsiniz. Bu terlikler 37 numaradan 42 numaraya kadardır.
 • Üçsan Plastik damla desenli girdap çöp kovasını Şok marketlerinden 19,95 TL’den satın alabilirsiniz. Bu çöp kovası 4 lt hacminde, banyo, tuvalet ve mutfak için kullanıma uygun, yüksek kaliteli plastik ham maddesinden elde edilmiştir. Ayrıca gıda teması için uygun malzemelerden üretilmiştir.
 • Masajlı duş başlığı setini Şok marketlerindeki fiyatı 29,95 TL’dir. Bu duş başlığı 3 fonksiyonlu, su tasarruflu, 150 cm paslanmaz esnek spiral hortuma, hareketli duvar askısı ve montaj ekipmanlarına sahiptir. Ayrıca mineralize toplar sayesinde yüksek basınçlı ve yumuşak dokunuşlu su akışı ile masaj hissi vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün