Şok 5 Mart 2022 Kataloğu

Şok alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkındaki bilgilerin yer aldığı Şok 5 Mart 2022 kataloğu makalemizde paylaşılmıştır.

Şok 5 Mart 2022 kataloğu içerisinde yer alacak olan aktüel ürünler belli oldu. Bu kataloglarda Şok’ta bu hafta Cumartesi günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiler yer almaktadır. Bu katalogları inceleyerek ya da makalemizde ayrıntılı olarak açıklanan bilgileri inceleyerek aktüel ürünler hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz. Aktüel ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgileri öğrenmeniz, herhangi bir aktüel ürünü satın almak isteyip istemediğinize karar vermenize yardımcı olacaktır. Bu durumda sizlere aktüel ürünler tükenmeden satın alma imkânı sunabilir. Çünkü aktüel ürünler tüm Şok şubelerinde satışa sunulsa da sınırlı sayılarda olduğu için kısa süre içerisinde yüklenebilir.

Şok 5 Mart 2022 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Aktüel Ürünler

Şok 5 Mart 2022 kataloğu içerisinde mutfak araç gereçleri, dikiş makinesi, yorgan çeşitleri, fırın tepsisi, saklama kabı, borcam çeşitleri, cam şişe, metal tepsi, kavanoz ve bardak çeşitleri, oyuncak çeşitleri yer almaktadır.

İşte Karşınızda Şok 5 Mart 2022 Kataloğu

Şok 5 Mart 2022 Kataloğu

Şok alışveriş mağazalarında Cumartesi günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgilere yukarıdaki Şok 5 Mart 2022 kataloğu kitapçıklarından ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu katalogda yer alan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki tüm ayrıntılı bilgiler şu aşağıda sıralanmıştır.

  • Silvercrest Usb Şarjlı Su pompasının fiyatı 44,95 TL’dir. Bu su pompası led göstergesi, 1200 mAh Usb pil kapasitesi, tek bir şarjla standart 4 – 5 damacana su için çalışır.
  • Silvercrest El dikiş makinesinin Şok alışveriş mağazalarındaki fiyatı 44,95 TL’dir. Bu dikiş makinesi tek iple düz dikiş, kot, yün ve deri dikimi İplik sarılı masura dahil 4 AA pil ile çalışır.
  • Queen Matilda Çelik su ısıtıcısının Şok mağazalarındaki fiyatı 139 TL’dir. Bu su ısıtıcısı 2.200 W, Paslanmaz çelik gövde, 360 derece döndürülebilir özellik, Kablosuz kullanım, 1.7 lt su kapasitesi, filtre ve otomatik kapanma özelliği gibi birçok farklı özellik yer almaktadır.
  • Yukarıdaki katalogda yer alan yastık, yorgan gibi birçok farklı aktüel ürünleri Şok mağazalarından satın alabilirsiniz.
  • Yukarıdaki katalogda yer alan tepsi, fırın kabı, saklama kabı, yağlık, mikrofiber bulaşık altlığı, baharatlık, kupa ve kavanoz çeşitlerini Şok alışveriş mağazalarından temin edebilirsiniz.
  • Şok mağazalarından yukarıdaki katalogda yer alan birçok farklı oyuncak çeşidini de aktüel ürün olarak temin edebilirsiniz.

Şok alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz birçok farklı aktüel ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgilere Şok 12 Mart 2022 kataloğu makalemizden ulaşabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün