Şok 30 Mart 2024 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Şok 30 Mart 2024 Kataloğu içerisinde hangi ürünler var? İşte karşınızda 30 Mart 2024 Şok Kataloğu kitapçıkları!

Şok market zincirlerinde satışa sunulacak olan kampanyalı ürünlerin özelliklerinin, satış fiyatlarının ve görsellerinin yer aldığı Şok 30 Mart 2024 Kataloğu kitapçıkları makalemizde paylaşıldı. Şok aktüel ürünleri hakkındaki ayrıntılı bilgileri öğrenebilmek ve aktüel ürünlerin görsellerine göz atabilmek için makalemizde yayınlanmakta olan 30 Mart 2024 Şok kataloğu kitapçıklarını inceleyebilirsiniz.

Şok’ta bu hafta satışa sunulması beklenen kampanyalı ürünlerin indirimli fiyatlarının geçerli olacağı son tarih 6 Nisan 2024 Cumartesi günüdür. Bu tarihe kadar kampanyalı ürünleri hem şubelerden hem de ceptesok uygulamasından indirimli fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Fakat kampanyalı ürünlerin stoklarda sınırlı sayılarda olduğu ve kısa bir zaman içinde tükenebileceğini unutmamalısınız. Aksi taktide kampanyalı ürünleri tükeneceğinden dolayı satın alamayabilirsiniz. Bu yüzden satın almak istediğiniz herhangi bir aktüel ürün varsa elinizi çabuk tutmalı ve size en yakın şubeyi ziyaret etmelisiniz. Ya da ceptesok uygulamasından kampanyalı ürünleri tükenmeden satın alabilirsiniz.

Şok 30 Mart 2024 Kataloğu Kampanyalı Ürünlerinde Neler Var?

Şok 30 Mart 2024 Kataloğu içerisinde hangi ürünler olduğunu, bu ürünlerin özelliklerini, satış fiyatlarını ve görsellerini makalemizin bu bölümünde bulabilirsiniz.

30 Mart 2024 Şok Kataloğu Oto Bakım Ürünleri

https://avmkatalog.com/sok-30-mart-2024-katalogu

Şok 30 Mart 2024 Kataloğu Diğer Kampanyalı Ürünler

https://avmkatalog.com/sok-30-mart-2024-katalogu

 

https://avmkatalog.com/sok-30-mart-2024-katalogu

 

https://avmkatalog.com/sok-30-mart-2024-katalogu

Şok 6 Nisan 2024 kataloğu içerisinde yer alacak olan kampanyalı ürünler hakkındaki bilgilere verdiğimiz linkte yer alan makalemizden ulaşabilirsiniz. Facebook adresimizi takip ederek de diğer zincir marketlerin kataloglarına ve kampanyalı ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün