Şok 30 Ekim 2021 Kataloğu

Şok marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgi veren Şok 30 Ekim 2021 Kataloğu yayınlandı. İşte 30 Ekim 2021 Şok Kataloğu!

Şok marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatı hakkında bilgiler veren ve aktüel ürünlerin görsellerinin yer aldığı Şok 30 Ekim 2021 kataloğu paylaşıldı. Makalemizi inceleyerek 30 Ekim 2021 Şok Kataloğu içinde yer alan aktüel ürünlerin özelliklerini ve satış fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Şok marketlerinden uygun fiyatlarıyla satışa sunulacak olan bu aktüel ürünler sınırlı miktarlarda mağazalara dağıtılacaktır. Sınırlı sayıda olduğu için aktüel ürünlerin tükenme şansı oldukça fazladır. Bu nedenle satın almak istediğiniz herhangi bir Şok aktüel ürünü varsa Cumartesi günü erken davranarak bu ürünü satın alabilirsiniz.

Şok 30 Ekim 2021 Kataloğu

Şok 30 Ekim 2021 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Şok 30 Ekim 2021 kataloğu içerisinde yer alan aktüel ürünler arasında çeşitli oto araç gereçleri, su arıtma cihazı, erkek bakım seti ve birçok farklı ürün yer almaktadır.

30 Ekim 2021 Şok Kataloğu

Şok 30 Ekim 2021 kataloğu Cumartesi günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında oto araç gereçleri yer almaktadır. Oto araç gereçlerinin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgiler aşağıda sıralanmaktadır.

[tie_list type=”thumbup”]

 • The Powe Of Hugel 12 V 60 Ah Aküyü Şok marketlerinden 449 TL’den satın alabilirsiniz. Uzum ömürlü kullanıma müsait olan, tam kapalı, bakmsız özelliklerine sahip olan aküyü inci akü bayilerinde eksi akü karşılığı ücretsiz montaj yapılacak şekilde satın alabilirsiniz. Ayrıca bu akünün 2 yıllık garantisi de bulunmaktadır.
 • Şok’da bu hafta trafik seti de aktüel ürün olarak satışa sunulacaktır. Trafik setinin içinde 2 adet demir ayaklı üçgen reflektör, 1 adet yangın söndürücü, 1 adet takoz, 1 adet çekme halatı vardır. Tüm bu ürünleri Şok mağazalarından 109 TL’den satın alabilirsiniz.
 • Akü takviye kablosunu, 600 amp, 2.2 ml uzunluğundaki kabloyu 49,95 TL’den Şok marketlerden satın alabilirsiniz.
 • 5 bölmeli koltuk arkası organizer 12,95 TL’den Şok’tan satın alabilirsiniz.
 • 37x30x24 cm bagaj organizeri 14,95 TL’den satın alabilirsiniz.
 • Aprilla markasına ait olan araç içi el süpürgesini Şok marketlerinden 64,90 TL’den satın alabilirsiniz. Süpürgenin filtresi yıkanabilir özelliklere sahiptir. Ayrıca araç çakmak girişli, 3 m uzunluğunda giriş kablosu, 0.4 lt şeffaf toz haznesi gibi özellikleri vardır.
 • Şok 30 Ekim 2021 kataloğu içerisinde yer alan oto boyun yastığı oto paspas, kokusuz küllük, oto minderi, bel desteği, oto cam suyu, radyatör antifirizi gibi birçok farklı oto araç gerecini aktüel ürün olarak Şok marketlerinden aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

[/tie_list]

30 Ekim 2021 Şok Kataloğu

Şok’da Bu Hafta Satışa Sunulacak Olan Diğer Aktüel Ürünler

Şok 30 Ekim 2021 kataloğu içerisinde yer alan su arıtma cihazı, erkek bakım seti ve diğer oto araç gereçleri hakkındaki bilgiler şu şekildedir.

 • Şok 30 Ekim 2021 kataloğu içerisinde yer alan su arıtma cihazının fiyatı 499 TL’dir. AQUA Life markasına ait olan su arıtma cihazı birinci sınıftır. Magnezyum ve kalsiyum zengini, yüksek mineralli, Avrupa lüx aç kapa musluk, 7/24 su depolama tankı, küçük mutfak dolaplarına uygun ve NFS/FDA belgeli su arıtma cihazıdır.
 • Goldmaster Filinta Erkek Bakım setini Şok’tan 169 TL’den satın alabilirsiniz. 2 saat içinde hızlı şarj olabilir. 2 saate kadar kablosuz kullanım imkanı vardır. Mikro USB’den şarj olur. Sarj göstergesi ışığı, saç kesme başlığı, sakal kesme başlığı, sıfır tıraş başlığı, burun / kulak kılı alma başlığı gibi çeşitli aparatlara sahiptir. Ayrıca ayarlanabilir sakal kesme tarağı ve 4 adet rehber tarağı da vardır.
 • Philips markasına ait olan Bluetooth kulaklık ve USB çakmak şarjını 129 TL’den Şok marketlerinden satın alabilirsiniz.
 • Balık yüzgeci anteni 39 TL’den satın alabilirsiniz.
 • FM Transmitter, 2 adet 3.1 A Usb girişi, kablosuz arama, voltaj algılama, led göstergesi gibi çeşitli özellikleriyle satış fiyatı 49,95 TL’dir.
 • Animasyonlu bagaj altı kayar ledi Şok marketlerinden 59,90 TL’den satın alabilirsiniz. Bu led buz mavisi ve kırmızı renkleri içermektedir. 60 adet led yer almaktadır ve tüm araç modelleri ile uyumludur.
 • Şok marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan bijon anahtarını, araç çakmak çoklayıcı,3A telefon kablosu çeşitlerini, mıknatıslı araç tutacağı ve sibop çeşitlerini aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Ayıca araç içi ambian led aydınlatmayı da 59,90 TL’den satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün