Şok 3 Kasım 2021 Kataloğu

Şok marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgi veren Şok 3 Kasım 2021 Kataloğu paylaşıldı.

Şok marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri, satış fiyatları ve görsellerinin yer aldığı Şok 3 Kasım 2021 Kataloğu yayınlandı. Aşağıda yayınlanmakta olan Şok katalog kitapçıklarını inceleyerek hangi ürünlerin aktüel ürün olduğunu öğrenebilir ve bu ürünlerin özellikleri, satış fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Sınırlı miktarda satışa sunulacak olan aktüel ürünler sınırlı sayılarda mağazalara dağıtılacaktır. Bu nedenle kısa süre içinde tükenebilirler. Tükenmeden bu ürünleri satın alabilmek için Çarşamba günü Şok marketlerini ziyaret edebilirsiniz.

Şok 3 Kasım 2021 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Şok 3 Kasım 2021 Kataloğu içerisinde yer alan ve Çarşamba günü satışa sunulacak aktüel ürünler arasında ısıtıcı çeşitleri, çeşitli kıyafetler, kişisel bakım ürünleri, atıştırmalıklar ve oyuncaklar yer almaktadır.

Şok 3 Kasım 2021 Kataloğu Isıtıcı Çeşitleri

Şok 3 Kasım 2021 Kataloğu

Şok marketlerinde satışa sunulacak olan ısıtıcı çeşitleri, blender seti, ütü, saç kurutma makinesi ve oyuncak çeşitleri hakkında bilgi veren katalog yukarıdadır. Aşağıdan bu katalogda yer alan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz.

 • Sinbo markasına ait olan Infrared Isıtıcısını Şok marketlerinden 199 TL’den satın alabilirsiniz. Bu ısıtıcı ayarlanabilir termostat, duvara monte etme özelliği, 20 saniyede şok ısıtma özelliği gibi çeşitli özellikleri sahiptir ve 2 yıllık garantisiyle satışa sunulacaktır.
 • Infrared dikey ısıtıcının fiyatı 299 TL’dir. Devrilme emniyeti, ayarlanabilir termostat, ergonomik tasarım ve 20 saniyede şok ısıtma özelliğine sahip olan bu ısıtıcının 2 yıllık garantisi yer almaktadır.
 • Queen 2000 W Fanlı ısıtıcı QFS – 490 2 yıl garantili aktüel ürünün fiyatı 149 TL’dir. Sıcaklık ve fan hızı ayarlayabilme, 120 derece yatay salınım, 30 metrekare etki alanı, 2000 W, Düşmelere karşı otomatik kapanma, otomatik sağa – sola döner mekanizma gibi özelikleri vardır.
 • Şok marketlerinden Yakut mini Quartz Isıtıcıyı 79,90 TL’den satın alabilirsiniz. 1500 W enerjiye sahip olan bu ısıtıcı da 2 adet quartz cam tüp rezistans, dekoratif ön koruyucu panel, devrilme emniyet siviçli ve taşınabilir özelliklere sahiptir.
 • Arzum Lusso El blender setini Şok marketlerinden 249 TL’den satın alabilirsiniz. 1700 W, 3 fonksiyon, 800 ml kapasiteli parçalama haznesi, 900 ml kapasiteli ölçü kabı, ısıya dayanıklı paslanmaz çelik el blenderi ve çırpıcı, çift taraflı paslanmaz çelik bıçak gibi özelliklere sahip olan bu blender seti 3 yıl garantilidir.
 • Arzum Olivya seramik tabanlı ütüyü Şok mağazalarından 189 TL’den satın alabilirsiniz. Dikey buhar özelliği, seramik taban, ayarlanabilir buhar gücü, damlamayı önleyen sistem, kendini temizleme özelliği gibi özelliklere sahip olan bu ütünün 3 yıllık Arzum Türkiye garantisi vardır.
 • Arzum linda saç kurutma makinesi, 2 hız ve 2 ısı ayarı, soğuk hava üfleme özelliği, doğal dalgaları canlandıran difüzör gibi özellikleriyle Şok marketlerinde 109 TL’den satışa sunulacaktır.
 • Yukarıdaki Şok 3 Kasım 2021 kataloğu içerisinde yer alan çocuk oyuncaklarını aktüel ürün olarak uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Şok 3 Kasım 2021 Kataloğu Kıyafetler

Şok 3 Kasım 2021 Kataloğu içinde yer alan kıyafet çeşitlerini, yorgan çeşitlerini ve şemsiyeleri aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Bu ürünlerin özellikleri hakkındaki bilgiler şu şekildedir.

 • Çift kişilik Baskılı yorganın fiyatı 99,90 TL’dir.
 • Tek kişilik baskılı yorganın fiyatı 79,90 TL’dir.
 • Pamuklu scotch çift kişilik battaniyelerin fiyatları Şok mağazalarında 79,90 TL’den satışa sunulacaktır.
 • Şok marketlerinde satışa sunulacak olan pike hasır örgü, tek kişilik desenli çarşaf, çift kişilik desenli çarşaf takımı, erkek bonded mont, eldiven, bere, çorap ve şemsiye gibi çeşitli ürünler hakkında bilgi veren katalog yukarıda yer almaktadır.

Şok’ta Bu Hafta

Şok’ta Bu Hafta

Şok’ta bu hafta Çarşamba günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgi veren kataloglar yayınlandı. Şok 3 Kasım 2021 kataloğu içerisinde çeşitli gıdalar, temizlik ürünleri ve birçok farklı ürün yer almaktadır. Bu ürünlerin özellikleri satış fiyatları ve görselleri ile ilgile görsel yukarıdaki katalogdadır. Bu katalogda ve diğer tüm kataloglarda yer alan aktüel ürünler sınırlı sayılarda marketlere dağıtılmıştır. Bu nedenle tükenebilirler. Tükenmeden satın alabilmek için Çarşamba günü mağazaların açılmasıyla birlikte bu ürünleri satın almanız gerekir. Şok marketlerinde ya da diğer zincir marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgiler veren kataloglara Twitter adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün