Şok 3 Haziran 2023 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Şok 3 Haziran 2023 kataloğu içerisinde hangi ürünler yer alıyor?  İşte karşınızda 3 Haziran 2023 Şok Kataloğu Kitapçıkları!

Şok alışveriş mağazalarından Haziran ayının ilk Cumartesi gününden itibaren satın alabileceğiniz kampanyalı ürünlerin özellikleri, satış fiyatları ve görsellerinin yer aldığı Şok 3 Haziran 2023 Kataloğu kitapçıkları yayınlandı. Sizlerde makalemizde yayınlanmakta olan 3 Haziran 2023 Şok kataloğu kitapçıklarını inceleyerek kampanyalı ürünler hakkındaki tüm bilgileri öğrenebilir, aktüel ürünlerin görsellerine ulaşabilirsiniz.

Şok’ta bu hafta Cumartesi günü satışa sunulacak olan fırsat ürünleri hem şubelerde hem de online alışveriş sistemi olan ceptesok uygulamasında indirimli fiyatlarıyla 10 Haziran 2023 tarihine kadar satışa sunulacaktır. Ancak kampanyalı ürünler şubelerde ve ceptesok uygulamasında stok bakımından sınırlı sayılarda satışa sunulacağından dolayı kısa bir süre içerisinde tükenebilir. Bu yüzden Şok kampanyalı ürünlerini satın almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmalı ve size en yakın şubeyi ziyaret etmelisiniz. Ya da ceptesok uygulamasından kampanyalı ürünleri tükenmeden satın almalısınız.

Şok 3 Haziran 2023 Kataloğu Kampanyalı Ürünlerinde Neler Var?

Şok 3 Haziran 2023 Kataloğu içerisinde bisiklet çeşitleri, dolap çeşitleri, beyaz eşyalar, ankastre set gibi birçok farklı ürün yer almaktadır.

Şok 3 Haziran 2023 Kataloğu Aktüel Ürünleri
https://avmkatalog.com/sok-3-haziran-2023-katalogu-aktuel-urunleri

 

https://avmkatalog.com/sok-3-haziran-2023-katalogu-aktuel-urunleri

 

https://avmkatalog.com/sok-3-haziran-2023-katalogu-aktuel-urunleri

Şok 10 Haziran 2023 kataloğu içerisindeki kampanyalı ürünler hakkındaki bilgilere verdiğimiz linkte yer alan makalemizden ulaşabilirsiniz. Facebook adresimizi ziyaret ederek tüm zincir marketlerin kataloglarına ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün