Şok 27 Eylül 2023 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Şok 27 Eylül 2023 Kataloğu içerisinde yer alacak olan kampanyalı ürünler hakkındaki bilgilere makalemizden ulaşabilirsiniz.

Şok alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz kampanyalı ürünlerin özellikleri, satış fiyatları ve görsellerinin yer aldığı Şok 27 Eylül 2023 Kataloğu kitapçıkları makalemizde yayınlandı. Şok aktüel ürünleri hakkındaki tüm ayrıntılı bilgileri öğrenebilmek ve aktüel ürünlerin görsellerine ulaşabilmek için makalemizde yayınlanan 27 Eylül 2023 Şok Kataloğu kitapçıklarına göz atabilirsiniz.

Şok’ta bu hafta Çarşamba günü satışa sunulacak olan kampanyalı ürünleri hem şubelerden hem de ceptesok uygulamasından indirimli fiyatlarıyla 4 Ekim 2023 tarihine kadar satın alabilirsiniz. Ancak kampanyalı ürünler hem ceptesok uygulamasında hem de şubelerde sınırlı sayılarda satışa sunulacağını unutmayınız. Aksi taktire kampanyalı ürünleri tükeneceğinden dolayı satın alamayabilirsiniz. Bu nedenle satın almak istediğiniz herhangi bir aktüel ürün varsa elinizi çabuk tutmalı ve size en yakın şubeyi ziyaret etmelisiniz.

Şok 27 Eylül 2023 Kataloğu Kampanyalı Ürünlerinde Neler Var?

Şok 27 Eylül 2023 kataloğu içerisinde yer alacak olan kampanyalı ürünlerin özellikleri, satış fiyatları ve görsellerine makalemizin bu bölümünden ulaşabilirsiniz.

Şok 4 Ekim 2023 kataloğu içerisinde hangi ürünler olduğunu öğrenebilmek için verdiğimiz linki ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Facebook adresimizden de zincir marketlerin kataloglarına ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün