Şok 26 Mart 2022 Kataloğu

Şok alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin yer aldığı Şok 26 Mart 2022 kataloğu makalemizde paylaşılmıştır.

Şok alışveriş mağazalarından Mart ayının son günlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgilerin yer aldığı Şok 26 Mart 2022 kataloğu yayınlandı. Şok mağazalarında Cumartesi günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin stokları sınırlıdır ve bu aktüel ürünler 29 Mart 2022 tarihine kadar kampanyalı fiyatlarıyla satışa sunulacaktır. Bu nedenle aktüel ürünler tükenmeden ya da kampanyaları bitmeden satın almak isterseniz elinizi çabuk tutmanızı öneririz. Size en yakın olan Şok şubesini erken bir vakitte ziyaret ederek ya da Şok Online Alışveriş sitemi üzerinden satın almak istediğiniz aktüel ürünü tükenmeden satın alabilirsiniz.

Şok 26 Mart 2022 Kataloğu Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Şok 26 Mart 2022 kataloğu içerisinde çeşitli hırdavat malzemeleri, kamp malzemeleri, mangal araç gereçleri, termal muglar, led ışıklar ve lambalar yer almaktadır. Ayrıca 25 TL üzeri yapacağınız alışverişlerinizde satın alabileceğiniz fırsat ürünleri yer almaktadır. Bu ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgilerin yer aldığı Şok kataloğu aşağıda yer almaktadır. Bu kataloğu inceleyerek aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Şok 26 Mart 2022 Kataloğu
https://avmkatalog.com/sok-26-mart-2022-katalogu/

Şok 2 Nisan 2022 kataloğu kitapçıklarına ulaşmak için vermiş olduğumuz linki ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün