Şok 22 Temmuz 2023 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Şok 22 Temmuz 2023 Kataloğu içerisinde hangi ürünler var? İşte karşınızda 22 Temmuz 2023 Şok Kataloğu kitapçıkları!

Şok alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz kampanyalı ürünlerin özellikleri, satış fiyatları ve görsellerinin yer aldığı Şok 22 Temmuz 2023 kataloğu kitapçıkları yayınlandı. Makalemizde yayınlanmakta olan 22 Temmuz 2023 Şok kataloğu kitapçıklarından aktüel ürünler hakkındaki bilgilere ve aktüel ürünlerin görsellerine ulaşabilirsiniz.

Şok’ta bu hafta Cumartesi günü satışa sunulacak olan kampanyalı ürünleri tüm şubelerden ya da online alışveriş sistemi olan ceptesok uygulamasından indirimli fiyatlarıyla 29 Temmuz 2023 tarihine kadar satın alabilirsiniz. Ancak kampanyalı ürünler hem şubelerde hem de online alışveriş sisteminde sınırlı sayılarda satışa sunulacaktır. Bu durumda kampanyalı ürünlerin kısa bir süre içerisinde tükenebilir. Bu yüzden satın almak istediğiniz herhangi bir aktüel ürün varsa elinizi çabuk tutmalı ve size en yakın şubeyi ziyaret etmelisiniz. Aksi taktirde kampanyalı ürünler tükeneceğinden dolayı satın alamayabilirsiniz.

Şok 22 Temmuz 2023 Kataloğu Kampanyalı Ürünlerinde Neler Var?

Şok 22 Temmuz 2023 kataloğu içerisinde oto bakım ürünleri ve eşyaları, fırsat ürünleri, klima çeşitleri, akıllı hava temizleyicisi, akıllı priz çeşitleri gibi birçok farklı ürün yer almaktadır.

Şok 22 Temmuz 2023 Kataloğu Aktüel Ürünleri
https://avmkatalog.com/sok-22-temmuz-2023-katalogu-aktuel-urunleri

 

https://avmkatalog.com/sok-22-temmuz-2023-katalogu-aktuel-urunleri

Şok 29 Temmuz 2023 kataloğu içerisinde yer alan kampanyalı ürünlere verdiğimiz linkte yer alan makalemizden ulaşabilirsiniz. Facebook adresimizden de diğer marketlerin kataloglarına ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün