Şok 22 Aralık 2021 Kataloğu

Şok mağazalarından satın alabileceğiniz aktüel ürünler hakkındaki bilgileri Şok 22 Aralık 2021 kataloğu makalemizi inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Şok alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgilerin yer aldığı Şok 22 Aralık 2021 kataloğu yayınlandı. Bu katalogda yer alan birçok farklı aktüel ürünün özelliklerini makalemizi inceleyerek öğrenebilirsiniz. Şok mağazalarından satın alabileceğiniz aktüel ürünleri 31 Aralık 2021 tarihine kadar uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Ancak bu aktüel ürünler sınırlı sayılarda olduğu için erkenden tükenebilir. Bu nedenle almak istediğiniz aktüel ürünleri tükenmeden satın alabilmek için Şok mağazalarını erken ziyaret etmelisiniz.

Şok 22 Aralık 2021 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Aktüel Ürünler

Şok 22 Aralık 2021 kataloğu içerisinde mutfak araç gereçleri, kişisel bakım ürünleri, aydınlatma çeşitleri, oyuncak çeşitleri, meyve, kuruyemiş, atıştırmalıklar, gazlı içecekler ve birçok farklı aktüel ürün yer almaktadır.

Şok 22 Aralık 2021 Kataloğu Mutfak Araç Gereçleri

Şok 22 Aralık 2021 Kataloğu Mutfak Araç Gereçleri

Şok mağazalarından satın alabileceğiniz mutfak araç gereçleri, terlik çeşitleri ve kitap çeşitleri hakkında bilgiler veren Şok 22 Aralık 2021 kataloğu yukarıda yer almaktadır. Bu katalogda yer alan aktüel ürünler hakkındaki tüm ayrıntılı bilgiler aşağıda sıralanmaktadır.

 • LAVA T5 kulplu tavayı Şok mağazalarından 129 TL’den satın alabilirsiniz. Bu tava 26 cm ebadında, ızgara tavası, döküm demir, yekpare kulpu, emaye 1 kat, 1 fırın, 1,35 lt ve bulaşık makinesinde yıkanabilir özelliktedir.
 • 24 cm ebadındaki döküm demir tencereyi 179 TL’den Şok mağazalarından satın alabilirsiniz.
 • Demir döküm yuvarlak tencerenin fiyatı Şok mağazalarında 249 TL’dir. 22 cm ebadındaki bu tencere yekpare kulplu, emaye 3 kat, 2 fırın, döküm demir folk kapak, 3,40 lt, porsiyon 3 – 4 RoHS, Reach belgelerine sahip olup insan sağlığına zararlı maddeler içermez.
 • Atom kek kalıbı, 28 x 6 cm ebadında, alüminyum yapışmaz döküm malzeme, dikdörtgen şeklinin yanında bulunan döküm tutacakları taşınmanız ve çevirmenizde el yakmaz çok amaçlı kullanımıyla kolay ve pratiktir. Bu kek kalıbının fiyatı 149 TL’dir.
 • Çift taraflı ızgara ve gözleme tavasının fiyatı 149 TL’dir. Bu tava 34 santim ebadında, çift taraflı kullanım, fırında ve ocakta Kullanıma uygun, çizilme ve darbelere karşı dayanıklıdır.
 • Kelepçeli kek kalıbının fiyatı 34,95 TL’dir.
 • Mısır patlangacının fiyatı 12,95 TL’dir.
 • Üçlü bardak setinin fiyatı 24,95 TL’dir.
 • Meşrubat bardağı fiyatı 29,95 TL’dir.
 • Kadın sabahlığı fiyatı 69,90 TL’dir.
 • Lüks TV battaniyesinin fiyatı 59,90 TL’dir.
 • İkili buharlı setinin fiyatı 24,95 TL’dir.
 • Ayrıca Yukarıdaki katalogda yer alan terlik çeşitlerini Şok alışveriş mağazalarından aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Şok 22 Aralık 2021 Kataloğu Diğer Aktüel Ürünler

Şok Alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz saç bandı çeşitleri, parfüm ve deodorant çeşitleri, saç boyası, krem, makyaj malzemeleri ve çiçek çeşitleri hakkında bilgi veren Şok 22 Aralık 2021 kataloğu yukarıda yer almaktadır.

Yukarıdaki katalogda yer alan renk değiştirebilen led ışıkları, beyaz dekoratif aydınlatmayı, onlu aydınlatma sesini, karaoke mikrofonu, Gaz lambasını, mum çeşitlerini ve birçok farklı oyuncağı aktüel ürün olarak şok mağazalarından satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki katalogda yer alan kutu oyuncakları ve diğer oyuncak çeşitlerini Şok mağazalarından uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Şok’ta bu hafta satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında elma, portakal, armut, avokado, Hindistan cevizi, nar, ceviz ve kestane gibi meyveler yer almaktadır. Bu meyvelerin kilogram fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgileri yukarıdaki katalogdan öğrenebilirsiniz.

Çikolata çeşitleri, kuruyemiş çeşitleri, Haribo çeşitleri, Maraş usulü dondurma çeşitleri ve cips çeşitleri hakkında bilgi veren şok katalog kitapçığı yukarıda yer almaktadır. Bu kataloğu inceleyerek satın alabileceğiniz Aktüel ürünleri kilogramları ve satış fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Yukarıdaki katalogda yer alan marshmallow, bisküvi, kraker, çizi, gofret çeşitleri gibi birçok farklı atıştırmalığı ve gazlı içeceği aktüel ürün olarak Şok alışveriş mağazalarından satın alabilirsiniz. Bu aktüel ürünler hakkında bilgiler veren Şok 22 Aralık 2021 kataloğu yukarıda yer almaktadır.

Yukarıdaki katalogda yer alan milföy hamuru, kayseri mantısı, halka kalamar, çemen, hindi, meze çeşitleri, mısır ve makarna sosu çeşitlerini Şok mağazalarından satın alabilirsiniz.

Sera avantaj paketi, sıvı sabun çeşitleri, kağıt havlu çeşitleri ve avantaj fırsatları hakkında bilgilerin yer aldığı Şok 22 Aralık 2021 kataloğu yukarıda yer almaktadır. Bu kataloğu inceleyerek aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün