Şok 21 Ekim 2023 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Şok 21 Ekim 2023 kataloğu içerisinde yer alacak olan ürünler hakkındaki bilgilere makalemizden ulaşabilirsiniz. İşte 21 Ekim 2023 Şok kataloğu kitapçıkları!

Şok alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz kampanyalı ürünlerin özellikleri, satış fiyatları ve görsellerinin yer aldığı Şok 21 Ekim 2023 kataloğu kitapçıkları makalemizde yayınlandı. Makalemizde yayınlanmakta olan 21 Ekim 2023 Şok kataloğu kitapçıklarından kampanyalı ürünler hakkındaki tüm ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu kampanyalı ürünlerin görsellerini de bu kataloglardan ulaşabilirsiniz.

Şok’ta bu hafta Cumartesi günü satışa sunulacak olan kampanyalı ürünleri hem şubelerden hem de ceptesok uygulamasından indirimli fiyatlarıyla 28 Ekim 2023 tarihine kadar satın alabilirsiniz. Ancak kampanyalı ürünler şubelerde ve ceptesok uygulamasında stok açısından sınırlı sayılarda satışa sunulacaktır. Hem sınırlı sayılarda olması hem de kısa bir süreliğine indirimli fiyatlarıyla satışa sunulması kampanyalı ürünlerin kısa bir süre içerisinde tükenmesine neden olacaktır. Bu nedenle satın almak istediğiniz herhangi bir aktüel ürün varsa elinizi çabuk tutmalısınız. Aksi taktirde kampanyalı ürünleri tükeneceğinden dolayı satın alamayabilirsiniz.

Şok 21 Ekim 2023 Kataloğu Kampanyalı Ürünlerinde Neler Var?

Şok 21 Ekim 2023 kataloğu içerisinde yer alacak olan kampanyalı ürünlerin özelliklerine, satış fiyatlarına ve görsellerine makalemizin bu bölümünden ulaşabilirsiniz.

Şok 21 Ekim 2023 Kataloğu Aktüel Ürünleri
https://avmkatalog.com/sok-21-ekim-2023-katalogu-aktuel-urunleri

 

https://avmkatalog.com/sok-21-ekim-2023-katalogu-aktuel-urunleri

 

https://avmkatalog.com/sok-21-ekim-2023-katalogu-aktuel-urunleri

Şok 28 Ekim 2023 kataloğu kitapçıklarındaki kampanyalı ürünlerin neler olduğunu merak ediyorsanız verdiğimiz linki inceleyebilirsiniz. Ayrıca diğer zincir marketlerin kataloglarına ve kampanyalı ürünlerine ulaşabilmek için Facebook adresimizi inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün