Şok 20 Nisan 2024 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Şok 20 Nisan 2024 kataloğu kitapçıkları yayınlandı. İşte karşınızda 20 Nisan 2024 Şok Kataloğu kitapçıkları!

Şok alışveriş marketlerinde Cumartesi gününden itibaren satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin neler olduğu belli oldu. Şok aktüel ürünleri hakkındaki tüm ayrıntılı bilgilerin yer aldığı Şok 20 Nisan 2024 kataloğu kitapçıkları da yayınlandı. Sizlerde makalemizde paylaşılan 20 Nisan 2024 Şok Kataloğu kitapçıklarına göz atarak kampanyalı ürünlerin özelliklerini ve satış fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Buna ek olarak kampanyalı ürünlerin görsellerini de bu kataloglarda bulabilirsiniz.

Şok marketlerinde Nisan ayının son haftalarında satışa sunulacak olan kampanyalı ürünleri hem şubelerden hem de ceptesok uygulamasından indirimli fiyatları ile 27 Nisan 2024 tarihine kadar satın alabilirsiniz. Fakat Şok kampanyalı ürünleri stok açısından sınırlı miktarlarda satışa sunulacaktır. Bu durumda kampanyalı ürünlerin kısa bir zaman için tükenmesine yol açacaktır. Bu neden Şok aktüel ürünlerinden herhangi birini satın almak isterseniz elinizi çabuk tutmalı ve size en yakın şubeyi ziyaret etmelisiniz.

Şok 20 Nisan 2024 Kataloğu Kampanyalı Ürünleri Neler?

Şok 20 Nisan 2024 Kataloğu içerisinde hangi ürünler olduğunu, bu ürünlerin özelliklerini, satış fiyatlarını ve görsellerini makalemizin bu bölümünde bulabilirsiniz.

Şok 20 Nisan 2024 Kataloğu Hırdavat Çeşitleri

Şok 20 Nisan 2024 Kataloğu Aktüel Ürünleri
https://avmkatalog.com/sok-20-nisan-2024-katalogu-aktuel-urunleri

 

https://avmkatalog.com/sok-20-nisan-2024-katalogu-aktuel-urunleri

 

https://avmkatalog.com/sok-20-nisan-2024-katalogu-aktuel-urunleri

Şok 27 Nisan 2024 kataloğu içerisinde yer alacak olan kampanyalı ürünler hakkındaki bilgilere verdiğimiz linkte yer alan makalemizden ulaşabilirsiniz. Facebook adresimizi takip ederek de diğer zincir marketlerin kataloglarına ve kampanyalı ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün