Şok 20 Mart 2024 Kataloğu

Şok 20 Mart 2024 kataloğu içerisinde hangi ürünler var? İşte karşınızda 20 Mart 2024 Şok Kataloğu kitapçıkları!

Şok alışveriş marketlerinde satışa sunulacak olan kampanyalı ürünlerin özelliklerinin, satış fiyatlarının ve görsellerinin yer aldığı Şok 20 Mart 2024 kataloğu kitapçıkları makalemizin ikinci bölümünde yayınlandı. Şok aktüel ürünleri hakkındaki ayrıntılı bilgileri öğrenebilmek ve aktüel ürünlerin görsellerine ulaşabilmek için makalemizin devamında paylaşılmakta olan 20 Mart 2024 Şok Kataloğu kitapçıklarına göz atabilirsiniz.

Çarşamba gününden itibaren Şok Market zincirlerinde satışa sunulacak olan kampanyalı ürünleri ister şubelerden isterseniz de ceptesok uygulamasından indirimli fiyatlarıyla 27 Mart 2024 tarihine kadar satın alabilirsiniz. Ancak kampanyalı ürünlerin stoklarda sınırlı sayılarda olduğunu ve kısa bir süre içerisinde tükenebileceğini unutmayınız. Çünkü kampanyalı ürünler kısa bir süre içerisinde tükenirse kampanyalı ürünleri satın alamayabilirsiniz. Bu nedenle satın almak istediğiniz herhangi bir aktüel ürün varsa elinizi çabuk tutmalı ve size en yakın şubeyi ziyaret etmelisiniz.

Şok 20 Mart 2024 Kataloğu Kampanyalı Ürünlerinde Neler Var?

Şok 20 Mart 2024 Kataloğu içerisinde temel gıda ürünleri, içecek çeşitleri, atıştırmalıklar, kişisel bakım ürünleri, temizlik malzemeleri, park ve bahçe ürünleri, saksı çeşitleri, beyaz eşya çeşitleri, bebek bakım ürünleri gibi birçok farklı ürün yer almaktadır.

Şok 20 Mart 2024 Kataloğu Gıda Ürünleri

https://avmkatalog.com/sok-20-mart-2024-katalogu

Yukarıdaki katalogda yer alan Mis Peynir çeşitlerini, Lio Zeytin çeşitleri, çeşitli atıştırmalıkları ve fırsat ürünlerini indirimli fiyatlarıyla Şok Marketlerden satın alabilirsiniz.

20 Mart 2024 Şok Kataloğu Kişisel Bakım Ürünleri ve Temizlik Malzemeleri

https://avmkatalog.com/sok-20-mart-2024-katalogu

Şok’ta Bu Hafta Satışa Sunulacak Olan Park ve Bahçe Ürünleri

https://avmkatalog.com/sok-20-mart-2024-katalogu

 

https://avmkatalog.com/sok-20-mart-2024-katalogu

Şok Beyaz Eşya Çeşitleri

https://avmkatalog.com/sok-20-mart-2024-katalogu

Şok Bebek Eşyaları

https://avmkatalog.com/sok-20-mart-2024-katalogu

Şok’ta bu hafta Çarşamba günü satışa sunulacak olan Bebekkonfor markalı bebek eşyaları hakkındaki bilgilere yukarıda yer alan Şok 20 Mart 2024 Kataloğu kitapçıklarından ulaşabilirsiniz.

 

Şok 27 Mart 2024 kataloğu içerisinde yer alacak olan kampanyalı ürünler hakkındaki bilgilere verdiğimiz linkte yer alan makalemizden ulaşabilirsiniz. Facebook adresimizi takip ederek de diğer zincir marketlerin kataloglarına ve kampanyalı ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün