Şok 18 Kasım 2023 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Şok 18 Kasım 2023 kataloğu içerisinde hangi ürünler yer almaktadır. İşte karşınızda 18 Kasım 2023 Şok Kataloğu kitapçıkları!

Şok alışveriş şubelerinde satışa sunulacak olan kampanyalı ürünlerin özellikleri, satış fiyatları ve görsellerinin yer aldığı Şok 18 Kasım 2023 kataloğu kitapçıkları makalemizde paylaşıldı. Sizlerde makalemizde yayınlanmakta olan 18 Kasım 2023 Şok kataloğu kitapçıklarını inceleyerek Şok aktüel ürünleri hakkındaki tüm ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz. Ayrıca aktüel ürünlerin görsellerine de makalemizde yayınlanmakta olan kataloglardan ulaşabilirsiniz.

Şok’ta bu hafta Cumartesi günü satışa sunulacak olan kampanyalı ürünleri isterseniz şubelerden isterseniz de ceptesok uygulamasından indirimli fiyatlarıyla 25 Kasım 2023 tarihine kadar satın alabilirsiniz. Ancak kampanyalı ürünlerin hem şubelerde hem de online alışveriş sisteminde stok açısından sınırlı sayılarda satışa sunulacağını unutmayınız. Aksi takdirde kampanyalı ürünleri tükeneceğinden dolayı satın alamayabilirsiniz. Bu nedenle satın almak istediğiniz herhangi bir aktüel ürün varsa elinizi çabuk tutmalı ve size en yakın şubeyi ziyaret etmelisiniz. Ya da ceptesok uygulamasından kampanyalı ürünleri tükenmeden satın alabilirsiniz.

Şok 18 Kasım 2023 Kataloğu Kampanyalı Ürünlerinde Neler Var?

Şok 18 Kasım 2023 kataloğu içerisinde yer alacak olan tüm kampanyalı ürünlerin özelliklerine, satış fiyatlarına ve görsellerine makalemizin bu bölümünden ulaşabilirsiniz.

Şok 18 Kasım 2023 Kataloğu Aktüel Ürünleri
https://avmkatalog.com/sok-18-kasim-2023-katalogu-aktuel-urunleri

 

https://avmkatalog.com/sok-18-kasim-2023-katalogu-aktuel-urunleri

 

https://avmkatalog.com/sok-18-kasim-2023-katalogu-aktuel-urunleri

Şok 25 Kasım 2023 kataloğu içerisinde yer alacak olan kampanyalı ürünler hakkındaki bilgilere ulaşabilmek ve aktüel ürünlerin görsellerini görebilmek için verdiğimiz linki ziyaret edebilirsiniz. Diğer tüm zincir marketlerin kataloglarına ulaşabilmek için Facebook adresimizi takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün