Şok 18 Aralık 2021 Kataloğu

Şok marketlerinde Cumartesi günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkındaki bilgilere Şok 18 Aralık 2021 kataloğu makalemizden ulaşabilirsiniz.

Şok alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgi veren Şok 18 Aralık 2021 kataloğu yayınlandı. Şok marketlerinden Cumartesi gününden itibaren satın alabileceğiniz aktüel ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgilere makalemizden ulaşabilirsiniz. Şok mağazalarında satışa sunulacak olan bu aktüel ürünler 18 Aralık 2021 tarihinden 21 Aralık 2021 tarihine kadar uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Ancak bu ürünler sınırlı sayılarda Şok mağazalarına dağıtılacağından tükenme olasılıkları yüksektir. BU nedenle satın almak istediğiniz bir aktüel ürün varsa elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz.

Şok 18 Aralık 2021 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Aktüel Ürünler

Şok 18 Aralık 2021 Kataloğu içerisinde süpürge, ütü, masaj aleti, kişisel bakım ürünleri, fırsat ürünleri, kurutmalık, ütü masası, banyo seti, merdiven, duş başlığı gibi birçok farklı aktüel ürün yer almaktadır.

Şok 18 Aralık 2021 Kataloğu

Şok mağazalarından satın alabileceğiniz ütü, dik süpürge, masaj aleti, saç kurutma makinesi, tıraş makinesi ve diğer aktüel ürünler hakkında bilgi veren Şok 18 Aralık 2021 kataloğu yukarıda yer almaktadır. Bu aktüel ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgiler şu şekildedir.

 • Arzum AR4069 dik süpürgenin fiyatı Şok alışveriş mağazalarında 249 TL’dir. Bu süpürge toz torbasız kullanım özelliği, 800 watt motor gücü, bir buçuk litre toz haznesi kapasitesi, 5 metre kablo uzunluğu, üçgen başlık sayesinde köşelere kolay ulaştı ve bir konumda saklama kolaylığı ile satışa sunulmaktadır.
 • Maxipress ütü Şok mağazalarında 199 TL’den satışa sunulacaktır. Bu ütü 2.200 W motor gücüne, kaygan seramik taban, kireçlenmeyi önleyen sistem, damlama önleme sistemi, askıdaki elbise ve perdeleriniz için dikey ütüleme özelliği, kendi kendini temizleme özelliği ile satışa sunulacaktır.
 • Aprilla Titreşimli Yüz Masaj Aletinin Şok alışveriş mağazalarındaki fiyatı 29,95 TL’dir. Bu masaj aletini göz çevresinde, dudaklarınızda, alın, oyun ve ellerinizdeki kırışıklıkları azaltmak ve sıkılaştırmak için kullanabilirsiniz. bu masaj aleti dakikada 6.000 darbe titreşim vermektedir. su geçirmez özelliği sayesinde masaj aletini banyoda da kullanabilirsiniz.
 • Goldmaster Spago Saç ve Sakal şekillendiricinin fiyatı 99,90 TL’dir. 40 dakika kullanım süresi, saç ve sakal kesme başlığı, 4 farklı rehber tarak, Micro USB’den şarj olma özelliğine sahip olan bu makineyi Şok alışveriş mağazalarından aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.
 • King K-429 Silkpro Saç kurutma makinesini Şok mağazalarından 4 yıl garantili olacak şekilde 99,90 TL’den satın alabilirsiniz. 1900 watt motor gücüne sahip olan saç kurutma makinesi Üstün hava basıncı ve kuvvetli hava akımı sağlayan profesyonel AC motora sahiptir. 2 hız ve 2 ısı ayarı olan bu saç kurutma makinesi mükemmel şekillendirmek için daraltıcı fön başlığına da sahiptir.
 • Kiwi KSC 4215 Buharlı Mob Şok alışveriş mağazalarında 259 TL’den satışa sunulacaktır. 350 ml haznesi, geniş dönme açısından sahip buhar başlığı, köşe ve koltuk altına girebilen hasarın, 25 saniyede hızlı ısınma, 15 dakikaya kadar sürekli buhar ve kimyasal içermeyen temizlik malzemeleri ile Şok 18 Aralık 2021 kataloğu içerisinde yer alan bu aktüel ürünü uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.
 • Şok alışveriş mağazalarında burun kılı alma cihazını 17,95 TL’den, saç sakal kesme makinesini 59,90 TL’den, Aprilla markasına ait olan Sakal Tıraş makinesini ise 49,95 TL’den satın alabilirsiniz.
 • Ayrıca 25 TL ve üzerinde yapacağınız alışverişler kampanyalı fiyatları ile satın alabileceğiniz aktüel ürünler hakkında bilgi veren Şok 18 Aralık 2021 kataloğu yukarıda yer almaktadır. Bu katalogda yer alan şampuan çeşitlerini, bal çeşitlerini, gazlı içecek çeşitlerini ve sızma zeytinyağını 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Şok 18 Aralık 2021 Kataloğu 1

Şok mağazalarında satın alabileceğiniz kurutmalık, ütü masası, ütü masası kılıfı, banyo seti, banyo paspası, havlu takımı, merdiven, duş başlığı ve askılık gibi çeşitli ürünler hakkında bilgilerin yer aldığı Şok 18 Aralık 2021 kataloğu yukarıda yer almaktadır. Bu katalogdaki ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları şu şekildedir.

 • Yukarıdaki katalogda yer alan kurutmalığı çok alışveriş mağazalarından 99,90 TL’den satın alabilirsiniz.
 • Pastel renk ütü masasının fiyatı 179 TL’dir. bu ütü masası otomatik kol sayesinde 60 – 90 cm ayarında olup, tamamı fırınlanmış toz boyadan üretilmiş, monoblok preslenmiş ütü tablası, renkli parlak kumaş, ütülemeyi kolaylaştıran özel tasarımı ile bu ütü masasını uygun fiyatıyla Şok mağazalarından satın alabilirsiniz.
 • Keçeli ütü masası kılıfının fiyatı 11,95 TL’dir.
 • 2’li banyo havlusu takımının fiyatı 39,95 TL’dir.
 • dijital baskılı 2’li banyo paspasının fiyatı 49,95 TL’dir.
 • Seramik banyo setinin fiyatı 39,95 TL’dir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün