Şok 17 Kasım 2021 Kataloğu

Şok marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgi veren Şok 17 Kasım 2021 kataloğu yayınlandı.

Şok marketlerinde çarşamba günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgi veren şok 17 Kasım 2021 kataloğu paylaşıldı bu katalogda yer alan aktüel ürünlerin özelliklerini, satış fiyatlarına ve taksit seçeneklerini aşağıdaki katalogları inceleyerek öğrenebilirsiniz.  Sınırlı sayılarda Şok marketlerinde dağıtılacak olan bu aktüel ürünlerden Herhangi birini Satın almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız. Aksi takdirde aktüel ürünler şubenin yoğunluğuna göre hızlı bir şekilde tükenebilir.

 Şok 17 Kasım 2021 kataloğu Aktüel ürünleri

Şok 17 Kasım 2021 kataloğu içerisinde peynir çeşitleri, kişisel bakım ürünleri, temizlik ürünleri,  kıyafetler, spor malzemeleri ve çeşitli mutfak araç gereçleri yer almaktadır. Şok marketlerinde Şok 24 Kasım 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler belli olduğunda vermiş olduğumuz linkte yer alacaktır.

Şok 17 Kasım 2021 Kataloğu Spor Malzemeleri

Şok 17 Kasım 2021 Kataloğu Spor Malzemeleri

 • Şok marketlerinden satın alabileceğiniz spor malzemeleri ve araç gereçleri hakkında bilgiler veren katalog yukarıdadır. Bu katalogda yer alan spor aletlerinin özellikleri ve satış fiyatları şu şekildedir.
 • Fox Target 905 masajlı koşu bandı Şok marketlerinde 3.599 TL’den satışa sunulacaktır. Bu koşu bandı 90 kilogram taşıma kapasitesi maksimum 12 kilometre / saat hız, Minimum 0.8 kilometre / saat hız, katlanabilir ve rahatça taşınabilir, yıpranmaz ve ezilmez, hız, kalori, mesafe ve egzersiz göstergeleri gibi birçok farklı özelliğe sahiptir.
 • Fox Fitness r50 Küreğin fiyatı Şok mağazalarında 1.499 TL’dir. Taşıma kapasitesi 90 kilogram, LCD gösterge, göstergede zaman, mesafe, toplam sayım, Toplam kalori harcama gibi bilgiler yer almaktadır. Ayrıca akışkanlık sağlayan koltuk rulmanları ve ergonomik koltuk yapısına sahiptir.
 • Fox Orbitracak Şok mağazalarında 1699 TL’den satışa sunulacaktır. 140 kilogram taşıma kapasitesine sahip olan o bisiklet zaman, hız, kalori ve mesafe bilgilerini gösteren bir led ekrana sahiptir. Bisiklette yer alan okullar hareketli olduğu için kullanıcının boyuna göre ayarlanabilir özelliktedir.
 • Fox Fitness fz23 899 TL’den Şok marketlerinde satışa sunulacaktır. LED ekran, hız, zaman, mesafe kalori göstergeden görülebilir. 100 kilogram taşıma kapasitesine sahip olan bu alet ayarlanabilir pedal sertliği, ayarlanabilir sele yüksekliği ve yüksek kaliteli kauçuk tutma kollarına sahiptir.
 • Ayrıca Yukarıdaki katalogda yer alan Mini egzersiz bisikletini, Tunturi TB30 egzersiz sehpasını ve çeşitli mutfak araç gereçlerini Şok 17 Kasım 2021 kataloğu içerisinde yer alan bu aktüel ürünleri de Şok’tan satın alabilirsiniz.

Şok 17 Kasım 2021 kataloğu içerisinde yer alan Slazenger markasına ait olan sweatshirt erkek spor ayakkabısını Erkek ribanalı şardonlu eşofman altını Şok marketlerin den aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca Şok marketlerinde satışa sunulacak olan diğer Spor araç gereçleri hakkında bilgi veren katalog yukarıda yer almaktadır Bu katalogda yer alan spor araç gereçlerinden özellikleri ve satış fiyatları şu şekildedir.

 • Boks torbasının fiyatı 59,90 TL dir.
 • Pilates ve yoga topunun fiyatı 89,90 TL’dir.
 • Egzersiz tekerinin fiyatı 34,95 TL’dir.
 • Kapı barfiksinin fiyatı 9,95 TL’dir.
 • Atlama ipinin fiyatı 12,95 TL’dir
 • Üçlü pilates ya da yoga bandının fiyatı 24,95 TL dir.
 • Çelik kaplama 2’nin fiyatı 24,95 TL dir.
 • Çok fonksiyonlu egzersiz aletinin fiyatı Şok marketlerinde 39,95 TL’dir.
 • Ayrıca Yukarıdaki katalogda yer alan Everest Ever fit akıllı bileklik Şok marketlerinde 69,90 TL’den satışa sunulacaktır. Bu bileklikte Bluetooth V4.0, 128 x 64 çözünürlükte 0.96 inç bir ekran yer almaktadır. Buna ek olarak Bu akıllı bileklik hem Android hem de iOS uyumludur.

Şok 17 Kasım 2021 Kataloğu Diğer Aktüel Ürünler

Şok 17 Kasım 2021 Kataloğu Diğer Aktüel Ürünler

Şok 17 Kasım 2021 kataloğu içerisinde yer alan mis markasına ait peynir çeşitleri bu hafta aktüel ürün olarak satışa sunulacaktır. Ayrıca birçok farklı atıştırmalık, kişisel bakım ve malzemeleri de satışa sunulacaktır. Bu aktüel ürünler hakkında bilgi almak Yukarıdaki kataloğu inceleyebilir ya da aşağıdaki maddeleri okuyabilirsiniz.

 • Nivea markasına ait olan yüz bakım ürünü 30 TL ve üzerinde alışverişlerinizde 30 TL değerinde Şok hediye çekine sahip olabilirsiniz.
 • Yukarıdaki katalogda yer alan Haribo çeşitlerini toybox kapsül oyuncaklı lolipop Ülker Taç kraker Ülker Dankek Magma Mini gibi çeşitli atıştırmalıkları şok marketlerine satın alabilirsiniz.
 • Ayrıca Yukarıdaki katalogda yer alan birçok farklı Kişisel bakım ürünleri aktüel ürün olarak şok mağazalarında satın alabilirsiniz. Tüm bu ürünlerin sınırlı sayıda olduğunu unutmamanızı tavsiye ederiz. Aksi taktirde satın alacağınız ürünü bulamayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün