Şok 15 Temmuz 2023 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Şok 15 Temmuz 2023 kataloğu kampanyalı ürünleri belirlendi mi? İşte karşınızda 15 Temmuz 2023 Şok Kataloğu kitapçıkları!

Şok alışveriş mağazalarından Cumartesi günü satışa sunulacak olan kampanyalı ürünlerin özellikleri, satış fiyatları, taksit seçenekleri ve görsellerinin yer aldığı Şok 15 Temmuz 2023 kataloğu kitapçıkları yayınlandı. Makalemizin geri kalanında paylaşılmakta olan 15 Temmuz 2023 Şok Kataloğu kitapçıklarını inceleyerek kampanyalı ürünler hakkındaki tüm ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz. Ayrıca katalogları inceleyerek kampanyalı ürünlerin görsellerine de ulaşabilirsiniz.

Şok’ta bu hafta Cumartesi günü satışa sunulacak olan kampanyalı ürünleri hem şubelerden hem de ceptesok uygulamasından indirimli fiyatlarıyla 22 Temmuz 2023 tarihine kadar satın alabilirsiniz. Ancak kampanyalı ürünler sınırlı sayılarda satışa sunulacağından dolayı kısa bir süre içerisinde tükenebilir. Bu yüzden satın almak istediğiniz herhangi bir aktüel ürün varsa elinizi çabuk tutmalı ve size en yakın şubeyi ziyaret etmelisiniz. Aksi taktirde kampanyalı ürünleri tükeneceğinden dolayı satın alamayabilirsiniz.

Şok 15 Temmuz 2023 Kataloğu Kampanyalı Ürünlerinde Neler Var?

Şok 15 Temmuz 2023 kataloğu içerisinde kıyafetler, mutfak araç gereçleri, oyuncaklar, fırsat ürünleri, dolap çeşitleri, koltuk takımı, masa sandalyeler, yatak çeşitleri, scooterlar, ev ve mutfak araç gereçleri, elektronik cihazlar gibi birçok farklı ürün yer almaktadır.

Şok 15 Temmuz 2023 Kataloğu Aktüel Ürünleri
https://avmkatalog.com/sok-15-temmuz-2023-katalogu-aktuel-urunleri

 

https://avmkatalog.com/sok-15-temmuz-2023-katalogu-aktuel-urunleri

 

https://avmkatalog.com/sok-15-temmuz-2023-katalogu-aktuel-urunleri

Şok 22 Temmuz 2023 kataloğu içerisinde hangi ürünler olduğunu merak ediyorsanız verdiğimiz linkte yer alan makalemizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca Facebook adresimizden tüm zincir marketlerin kataloglarına ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün