Şok 15 Ocak 2022 Kataloğu

Şok alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgi veren Şok 15 Ocak 2022 kataloğu paylaşıldı.

Şok alışveriş mağazalarından Cumartesi gününden itibaren satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgilerin yer aldığı Şok 15 Ocak 2022 kataloğu yayınlandı.  Bu katalogda yer alan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgileri makalemizin devamından öğrenebileceğiniz gibi, makalemizde paylaşılan katalogları inceleyerek de öğrenebilirsiniz. Cumartesi günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler sınırlı sayılarda olup kısa süre içerisinde tükenebilir. Bu nedenle satın almak istediğiniz herhangi bir aktüel ürün varsa elinizi çabuk tutmanızı öneririz. Aksi takdirde aktüel ürünler kısa süre içerisinde tükenebilir.

Şok 15 Ocak 2022 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Aktüel Ürünler

Şok 15 Ocak 2022 kataloğu içerisinde yer alan birçok farklı elektronik cihaz, çeşitli oto aksesuarları, oto bakım ürünleri ve daha fazla aktüel ürün yer almaktadır.

Şok 15 Ocak 2022 Kataloğu

Philips 43PUS7506 43 inç 108 Ekran LED TV, Philips 43PUS7906 43 inç 108 Ekran LED TV, Philips 50PUS7906 50 inç 126 Ekran LED TV ve birçok farklı TV çeşidini aktüel ürün olarak Şok mağazalarından alabilirsiniz. Bu TV’ler hakkındaki ayrıntılı bilgileri, buhar makineleri hakkındaki bilgileri yukarıdaki kataloğu inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Animasyonlu bagaj altı kayar led, araç içi ambiyans led aydınlatma, araç içi süpürge, oto araç gereçleri, Fenoti 43 inç Full HD Android Smart Led TV, erkek bakım seti, termal mug gibi çeşitli ürünler hakkında bilgi veren Şok kataloğu yukarıdadır.

Kompresör, akü takviye kablosu, çekme halatı, kışlık oto bakım seti, oto sürgülü kol dayama, oto paspas, oto minder, oto cam suyu gibi birçok oto araç gereci hakkında bilgi veren Şok kataloğu yukarı yer almaktadır. 22 Ocak günü Şok mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkındaki bilgilere Şok 22 Ocak 2022 Kataloğu içerisinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün