Şok 13 Kasım 2021 Kataloğu

Şok 13 Kasım 2021 kataloğu paylaşıldı. İşte Cumartesi günü Şok marketlerinden satın alabileceğiniz aktüel ürünler!

Şok marketlerinde Cumartesi günü aktüel ürün olarak satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgi veren Şok 13 Kasım 2021 kataloğu yayınlandı. Bu katalogda yer alan aktüel ürünlerin tamamı sınırlı sayılarda Şok marketlerine dağıtılacaktır ve tükenme olasılıkları çok fazladır. Bu nedenle satın almak istediğiniz herhangi bir aktüel ürün varsa elinizi çabuk tutmalısınız. Aksi taktirde aktüel ürünü satın alamayabilirsiniz.

Şok 13 Kasım 2021 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Şok 13 Kasım 2021 Kataloğu

Şok marketlerinden Yukarıdaki katalogda yer alan oyuncu ekipmanları koltuk çeşitleri ve biz çok farklı oyuncağı aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Bu ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgiler şu şekildedir.

  • Xiaomi Mİ Wi- Fi Pro, 2 harici anten, 2.4 GHz,  300 MB / sn Sinyal hızlı özelliklerine sahip olan aktüel ürünün fiyatı 89,90 TL dir.
  • Rampage markasına ait olan rm-k27 mikrofonlu oyuncu kulaklığı fiyatı Şok marketlerinde 139 TL’dir. Bu kulaklık Extra büyük kulak pedleri, ayarlanabilir gürültü engelleyici mikrofon, gelişip gelişmiş sağlam kasa,  ses kontrol anahtarı 2.2 metre kablo uzunluğu,  Rainbow led aydınlatma özelliklerine sahiptir.
  • X-Jammer RM-K16 oyuncu kulaklığının fiyatı 119 TL’dir. Bu plastik gövde, 1.2 metre kablo uzunluğu, çıkarılabilir mikrofon, üç buçuk milimetre jak girişi, mikrofon özelliklerine sahiptir.
  • Smx-r47 X- Jammer oyuncu Mouse un un fiyatı Şok marketlerinde 109 TL’dir. Bu mause, 6 adet Makro tuşu, bir buçuk metre örgülü kablo, RGB Led  aydınlatma, 7200 DPI özelliklerine sahiptir.
  • SMX-R57 X – Jammer Oyuncu klavyesi, Fn+F multimedya özelliği, 3 metre örgülü kablo, Rahim bol özellikleri ile Şok Alışveriş marketlerin de 119 TL’den satışa sunulacaktır.
  • 10’lu Duracell kalem pil fiyatı 29,95 TL dir.
  • Aybüke köşe koltuk takımının fiyatı Şok marketlerinde 999 TL dir. genişlik 202 santim, yükseklik 85 santim, oturum yüksekliği 55 santim, derinlik 70 santim olan bu koltuk takımı gri ve kahve renk seçenekleriyle satışa sunulacaktır.  Ayrıca demonte teslim edilir ve kurulum Ekipmanları dahildir. Kolay kurulum ile bu aktüel ürünü şok marketlerinden satın alabilirsiniz.
  • 2 kişilik minder, gri ve pembe renk seçenekleri, koltuk ve kanepe olarak kullanım imkanı, su geçirmez kumaş, silinebilir ve yıkanabilir kumaş gibi özellikleriyle Şok marketlerinde 399 TL’den satışa sunulacaktır.
  • Şok 13 Kasım 2021 kataloğu içinde yer alan birçok farklı oyuncak çeşidini Şok marketlerinden aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün