Şok 10 Kasım 2021 Kataloğu

Şok marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgilerin yer aldığı Şok 10 Kasım 2021 kataloğu paylaşıldı.

Şok 10 Kasım 2021 kataloğu içerisinde yer alan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgilere ve bu aktüel ürünlerin görsellerine aşağıda sıralanmakta olan kataloglardan ulaşabilirsiniz. Şok marketlerinde 10 Kasım Çarşamba günü satışa sunulacak olan bu aktüel ürünler 16 Kasım 2021 tarihine kadar uygun fiyatlarıyla satışta olacaktır. Bu aktüel ürünler sınırlı miktarlarda Şok mağazalarına dağıtılacağında tükenme olasılıkları vardır. Bu nedenle satın almak istediğiniz herhangi bir ürün varsa hızlı olmalısınız.

Şok 10 Kasım 2021 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Şok 10 Kasım 2021 Kataloğu içerisinde yer alan ve Çarşamba günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında, birçok farklı gıda, temizlik ürünleri, mutfak araç gereçleri, yatak, yorgan gibi çeşitli ürünler yer almaktadır.

Şok 10 Kasım 2021 Kataloğu Mutfak Araç Gereçleri

Şok 10 Kasım 2021 Kataloğu Mutfak Araç Gereçleri

Şok marketlerinde satış sunulacak olan mutfak araç gereçleri hakkında bilgi veren Şok kataloğu yukarıda yer almaktadır. Bu katalog içerisinde yer alan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgiler şu şekildedir.

 • Sinbo markasına ait olan tost makinesini Şok mağazalarından 189 TL’den satın alabilirsiniz. Bu tost makinesi, Non-stick kaplama ızgara pişirme yüzeyine, geniş yapılmaz kolay temizlenebilir temizleme yüzeyine, 4 tost pişirme kapasitesine sahiptir. Ayrıca kompakt tasarım sayesinde pratik kullanım imkanına, Isıya dayanıklı ergonomik tutma sapına, kilitleme sistemine, dik konumda muhafaza edilebilme gibi birçok farklı özelliğe sahiptir.
 • Sinbo markasına ait olan elektrikli çay makinesinin Şok marketlerindeki fiyatı 169 TL’dir. Bu çay makinesi Dual ısıtma sistemi ile %90 enerji tasarrufu, 7 litre su ısıtıcı, demlik, özel kapak tasarımı sayesinde su ısıtıcısı olarak kullanılabilme imkanı,  otomatik kapanma ve sıcak tutma özelliklerine sahiptir.  Ayrıca paslanmaz çelik gizli rezistans, çıkarılabilir ve yıkanabilir saç süzgeci ve filtreye sahiptir. Buna ek olarak 360 derece dönebilme özelliği, Kablosuz kullanım, kablo saklama yuvası, gösterge ışıklı açma kapama anahtarı gibi birçok farklı özelliğe sahiptir.
 • Desenli cam mataraların fiyatı 9,99 TL’dir.
 • Paşabahçe markasına ait olan 3 litrelik Galon Şişeyi 19,95 TL’den, 1,5 litrelik galon şişeyi 14,95 TL’den satın alabilirsiniz.
 • Şok marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan 400 CC hacimli portakal sıkacağını evde 17,95 TL’den satın alabilirsiniz.
 • Kare kollu narenciye sıkacağı Şok marketlerinde 169 TL’den satışa sunulacaktır. Bu narenciye sıkacağı ile portakal, mandalina, limon ve greyfurt gibi birçok farklı narenciyeyi sıkabilirsiniz.  Özel açılı kremiyer dişli sayesinde kolay sıkım sağlamaktadır. Süzgeç kısmında yer alan basamaklar sayesinde meyvenin parçalanmasını engellenir.
 • Şok 10 Kasım 2021 kataloğu içerisinde yer alan tezgah üstü havluluk, tezgah üstü tabaklık, ahşap çok amaçlı askı, mermer desenli katlanabilir masa, çelik süzgeç, kare süzgeç, pratik el aletleri gibi birçok farklı mutfak araç gerecini aktüel ürün olarak uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Şok 10 Kasım 2021 Kataloğu Diğer Aktüel Ürünler

Şok 10 Kasım 2021 kataloğu içerisinde yer alan mis laktozsuz süt, çeşitli atıştırmalıklar, çeşitli gıda ürünleri, kişisel bakım ürünleri ve temizlik ürünleri hakkında bilgi veren katalog yukarıdadır. Bu kataloğu inceleyerek aktüel ürünlerin ebatları, özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz.

Şok marketlerinden satın alabileceğiniz katlanır yatak, yastık, yorgan, penye yastık kılıfı, terlik ve bere çeşitleri hakkında bilgi veren katalog yukarıdadır.  Bu aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları şu şekildedir.

 • Katlanabilir yatağı Şok marketlerinde 299 TL’den satın alabilirsiniz. Çelik yay, açık ölçüleri 90 x 190 cm, tek kat kalınlık 13 cm, 3 katlı toplam yükseklik 39 cm olan bu yatağı uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.
 • 50 x 70 cm ebadındaki silikon mikro yastığı 18,95 TL’den satın alabilirsiniz.
 • 195 x 215 cm ebadındaki mikrofiber çift kişilik yorganın fiyatı Şok marketlerinde 79,90 TL’dir.
 • 155 x 215 cm ebadındaki mikrofiber tek kişilik yorganın fiyatı 64,90 TL’dir.
 • 2’li penye yastık kılıfının Şok mağazalarındaki fiyatı 12,95 TL’dir.
 • Şok mağazalarından kadın panço çeşitlerini 24,95 TL’den satın alabilirsiniz.
 • 40 – 44 numaralarındaki erkek klasik terlik çeşitlerini Şok marketlerinden 29,95 TL’den satın alabilirsiniz.
 • Kasın baskılı gondol terlik çeşitlerinin fiyatı 29,95 TL’dir.
 • Kadın Lüks eldivenin fiyatı 19,95 TL’dir.

Yukarıda bahsedilen tüm ürünleri 16 Kasım 2021 tarihine kadar Şok marketlerinden uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün