Macrocenter Aralık 2021 Kataloğu

Macrocenter mağazalarında Aralık ayı boyunca satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkındaki bilgilerin yer aldığı Macrocenter Aralık 2021 Kataloğu yayınlandı.

Macrocenter mağazalarında Aralık ayında boyunca satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgilerin yer aldığı Macrocenter Aralık 2021 Kataloğu paylaşıldı. Bu katalogları inceleyerek aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz. Ayrıca Macrocenter katalog kitapçıklarını inceleyerek satın alacağınız aktüel ürünler yapabileceğiniz lezzetli yemek tariflerini de öğrenebilirsiniz. Kataloglardaki QR kodları okutarak alacağınız aktüel ürünlerle yapabileceğiniz yemek tariflerini görebilirsiniz.

Macrocenter Aralık 2021 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Aktüel Ürünler

Macrocenter Aralık 2021 Kataloğu

Macrocenter Aralık 2021 kataloğu içerisinde birçok farklı gıda ürünü ve bu ürünlerle yapılabilecek çeşitli tarifler yer almaktadır.  Macrocenter Ocak 2022 kataloğu yayınlandığında, katalogda yer alan aktüel ürünler vermiş olduğumuz linkte incelenecektir.

Macrocenter Aralık 2021 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Yukarıdaki Macrocenter Kataloğu içerisinde yer alan Yılbaşı kurabiyesini, yılbaşı kekini, Cranberry İçeceği, Panettone, Windel Sürpriz takvimi, Windel çikolata yılbaşı çorabı, Windel Çikolata Carousel Müzik kutusu, Windel Çikolata Nostaljik Müzik kutusunu aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Macrocenter Aralık 2021 Kataloğu Çeşitli Atıştırmalık ve İçecekler

Macrocenter Aralık 2021 Kataloğu Çeşitli Atıştırmalık ve İçecekler

Macrocenter Aralık 2021 kataloğu içerisinde yer alan biber turşusu, közlenmiş patlıcan, baget ekmek, peynirli haydari, vişneli sarma, tahinli falafel ve humus gibi çeşitli mezeleri aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Yukarıdaki katalogda yer alan içecek çeşitleri ve çeşitli atıştırmalıklar hakkındaki bilgiler şu şekildedir.

 • 250 ml Red Bull içecek çeşitlerini 6,95 TL’den satın alabilirsiniz. Bu içecekler içersinde şekersiz, klasik, the blue edition, the winter edition nar lezzeti, the peach edition, the yellow edittion yer almaktadır.
 • Homemade baharatlı kuruyemiş çeşitlerinin fiyatı 29,90 TL’dir.
 • Fever Tree 200 ml tonik 14,50 TL’den Macrocenter mağazalarında satışa sunulacaktır.
 • Poco Loco 450 g cips 37,95 TL’den satışa sunulacaktır.
 • Karışık Atom kuruyemişin 100 gramı 16,99 TL’dir.
 • House of mixes 1 lt şurubun fiyatı 21,75 TL’dir. Margarita, Mojito, Bloody Mary, Cosmopolitan
 • 165 gram pringles çeşitlerinin fiyatı 14,95 TL’dir. Pringles çeşitleri arasında sade, baharatlı, krema & soğanlı, texas barbekü soslu, sirkeli, Hot & Spicy, tortilla nacho peynirli, ekşi kremalı, totilla chili biberli yer almaktadır.
 • Mikso kök sebze cipsinin fiyatı 31,95 TL’dir.
 • Poco Loco Sos çeşitlerinin adet fiyatı 47,75 TL’dir. Bu sos çeşitleri arasında Guacamole, orta acılı Meksika salsa sosu, peynir sosu ve ekşi krema sosu yer almaktadır.

Macrocenter Aralık 2021 Kataloğu Kahvaltılıklar

Yukarıdaki katalogda yer alan peynir çeşitlerini, füme çeşitlerini, gevrek ekmek çeşitlerini, Frenk soğanı, kırmızı havyarı, kangal sucuğu, peynir tabağını, kıtır ekmek çeşitlerini, mango, karides, salam gibi çeşitli ürünleri Macrocenter mağazalarından satın alabilirsiniz.

Macrocenter Aralık 2021 Kataloğu Et Çeşitleri

Macrocenter Aralık 2021 Kataloğu içerisinde yer alan et çeşitleri ve çeşitleri soslar hakkında bilgiler veren katalog yukarıda yer almaktadır. Bu katalogda yer alan et çeşitleri ve çeşitli soslar hakkında bilgiler şu şekildedir.

 • Peyman Bahçeden 150 gram Carnbery ürünün fiyatı 25,90 TL’dir.
 • Bisto Et suyu Granülü 170 gramlık fiyatı 46,50 TL’dir.
 • Bolca Hindi Bütün Butun fiyatı 54,90 TL’dir.
 • Feast Gurme Churros kesim 1 kg patatesin fiyatı 19,90 TL’dir.
 • Coca Cola Cam şişe 6 x 250 ml 19,95 TL’dir. Şekersiz, klasik ve light çeşitli kolaları aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.
 • Remia İtalyan siyah trüflü mayonez 220 ml adet fiyatı 39,95 TL’dir.
 • Colman’s cranberry 165 gram sosun fiyatı 48,75 TL’dir.
 • Orvital Organik Bütün Pilicin kilogram fiyatı 64,95 TL’dir.
 • Beypiliç Dondurulmuş Pekin ördeğinin kilogram fiyatı 57,95 TL’dir.
 • Trakya kıvırcık kuzu pirzolanın kg fiyatı 145,90 TL’dir.
 • Biga yöresi Dana bonfilenin kg fiyatı 164,90 TL’dir.
 • 300 gram Dardanel Jumbo Karides fiyatı 89,90 TL’dir.

Macrocenter Aralık 2021 Kataloğu Diğer Aktüel Ürünler

Macrocenter Aralık 2021 kataloğu içerisinde yer alan diğer aktüel ürünler hakkında bilgiler veren kataloglar aşağıda sıralanmıştır.

Yukarıdaki katalogda yer alan söke unu,  8 li orta boy yumurta, maskarpon, kakao çikolata, Dr. Oetker Kakao, Dondurma çeşitleri, Mini kurabiye çeşitleri, White Chocolate mocha gibi aktüel ürünleri Macrocenter mağazalarından satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki Macrocenter kataloğu içerisinde yer alan un, pekmez, zencefil, tereyağı, tarçın, abartma tozu, Şans kurabiyesi, bisküvi çeşitleri, tereyağlı kurabiye çeşitleri, Tobleron, ya kahve çeşitleri ve birçok farklı çikolata çeşidini aktüel ürün olarak uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki katalogda yer alan yılbaşı için özel olarak hazırlanmış Aktüel ürünleri Macrocenter mağazalarından aralık ayı boyunca uygun fiyatları ile satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki katalogda yer alan tüm aktüel ürünleri Macrocenter online alışveriş sitesinden de satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün