Hakmar 4 Ocak 2022 Kataloğu

Hakmar mağazalarından Salı günü satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin özellikleri hakkındaki bilgilerin yer aldığı Hakmar 4 Ocak 2022 kataloğu yayınlandı.

Hakmar mağazalarında Ocak ayının ilk Salı günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgilerin yer aldığı Hakmar 4 Ocak 2022 kataloğu paylaşıldı. Bu kataloglarda yer alan aktüel ürünleri tüm Hakmar şubelerinden 17 Ocak 2022 tarihine kadar uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Aktüel ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgilere ulaşabilmek ve bu aktüel ürünlerin satış fiyatlarını öğrenebilmek için makalemizi inceleyebilirsiniz.

Hakmar 4 Ocak 2022 Kataloğu İçerisinde Hangi Aktüel Ürünler Var?

Hakmar 4 Ocak 2022 kataloğu içerisinde duş jeli, reçel, pekmez, helva, marmelat gibi çeşitli kahvaltılıklar, turşu, salça, atıştırmalıklar gibi birçok farklı aktüel ürün yer almaktadır.

Hakmar 4 Ocak 2022 Kataloğu

Hakmar mağazalarında bu hafta Salı günü Duru 650 ml Duş jeli fırsat ürünü olarak satışa sunulacaktır. Bu duş jelini 20 TL ve üzeri yapacağınız alış verişlerinizde 45,95 TL yerine 15 TL’ye satın alabilirsiniz.

Hakmar 4 Ocak 2022

Hakmar mağazalarından yukarıdaki katalogda yer alan reçel, pekmez, marmelat çeşitlerini uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki Hakmar kataloğu içerisinde yer alan turşu, salça, atıştırmalık, maske, içecek çeşitleri, peçete gibi birçok farklı aktüel ürünü uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün