Hakmar 4 Kasım 2021 Kataloğu

Hakmar 4 Kasım 2021 Kataloğu paylaşıldı. İşte Perşembe günü tüm Hakmar mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünler!

Hakmar marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatı hakkında bilgi veren Hakmar 4 Kasım 2021 Kataloğu yayınlandı. Hakmar katalog kitapçıklarını inceleyerek aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz. Ayrıca aktüel ürünlerin görsellerini de görebilirsiniz. Hakmar mağazalarında sınırlı miktarlarda satışa sunulacak olan bu aktüel ürünleri tükenmeden satın alabilmek için Perşembe günü erkenden size en yakın Hakmar şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Hakmar 4 Kasım 2021 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Hakmar 4 Kasım 2021 Kataloğu içerisinde çelik su ısıtıcı tencere ve tava çeşitleri gibi çeşitli mutfak araç gereçleri ve çeşitli kıyafetler yer almaktadır. Bu aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgiler veren Hakmar katalogları aşağıda sıralanmıştır.

Hakmar 4 Kasım 2021 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Mutfak Araç Gereçleri

Hakmar 4 Kasım 2021 Kataloğu

Hakmar 4 Kasım 2021 Kataloğu içerisinde yer alan mutfak araç gereçlerinin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgiler yukarıdaki katalogda yer almaktadır. Ayrıca bu aktüel ürünleri ait olan özellikler şu şekildedir.

 • Sarex markasına ait olan çelik su ısıtıcısını Hakmar mağazalarından 99,95 TL’den satın alabilirsiniz. Peşin fiyatını altı taksit ile satışa sunulacak olan bu su ısıtıcısı 1500 W, paslanmaz çelik gövde, aşırı ısınmaya karşı otomatik kapanma, 360 derece dönebilmek imkanı, susuz çalışmayı engelleyen güvenlik sistemi gibi özelliklere sahiptir. Bu ısıtıcı sayesinde evinizde sıcak su eksik olmayacaktır. Bu şekilde kolay ve hızlı bir şekilde sıcak suyunuzu hazırlayarak çay, kahve keyfi yapabilir, makarna ya da pilav gibi yemeklerin sularını hazırlayabilirsiniz.
 • Hakmar mağazalarından Döküm granit sahan 20 cm tavayı 59,95 TL’den, Döküm 24 cm granit tencereyi 179,95 TL’den, döküm granit 26 cm karnıyarık tenceresini 179,95 TL’den, döküm granit 24 cm tavayı ise 69,95 TL’den satın alabilirsiniz.
 • Mehtap markasına ait olan menekşe kek kalıbını 22,95 TL’den satın alabilirsiniz.
 • Pratik doğrayıcının fiyatı 19,95 TL’dir.
 • Mevsim serisi bıçaklı 6’lı rooc farklı renk özellikleriyle Hakmar mağazalarında 19,95 TL’den satışa sunulacaktır.
 • Ayrıca Hakmar mağazalarından Hakmar 4 Kasım 2021 kataloğu içerisinde yer alan kapaklı hazneli rende, hazneli soyacak, klozet fırçası, derz dolgusu, çamaşır makinesi titreşim önleyici, iki katlı patates soğan kabı ve peluş cam siliciyi aktüel ürün olarak uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Hakmar 4 Kasım 2021 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Kıyafet Çeşitleri

Hakmar 4 Kasım 2021 Kataloğu Kıyafet Çeşitleri

Kışın gelmesi, havaların soğuması ve insanların artık kalın bir şeyler giyebilmesi için Hakmar mağazalarında kışlık kıyafetler satışa sunulacaktır. Hakmar 4 Kasım 2021 kataloğu içerisinde yer alan kıyafet çeşitleri, terlik ve patik çeşitleri hakkında bilgilerin yer aldığı katalog yukarıdadır. Bu kataloğu inceleyerek ya da aşağıda yer alan bilgileri inceleyerek aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz.

 • Hakmar mağazalarından bay astarlı mont 89,95 TL’den satın alabilirsiniz. Farklı renk seçeneklerine sahip olan bu montlar M, L, XL ve XXL bedenlerinde Hakmar mağazalarında satışa sunulacaktır.
 • Klasik Erkek yeleğin Hakmar marketlerindeki fiyatı 69,95 TL’den satın alabilirsiniz. Farklı renk seçeneklere sahip olan bu montlarda S, M, L, XL, XXL bedenleri mevcuttur.
 • Hakmar mağazalarında M, L, XL bedenlerinde Fermuarlı Hırkalar satışa sunulacaktır.
 • Lisanlı Elifin düşleri çocuk çorapları Hakmar mağazalarında 8,45 TL’den satılacaktır. Bu çoraplar iki adettir. Çocuklarınızın ayakları üşümemesi için ve lisanslı ürün olduğu için bu çorapları satın alarak çocuklarınızı sevindirebilirsiniz.
 • Çocuk uzun kollu badi, çıtçıtlı, farklı renk seçenekleriyle bu aktüel ürünün fiyatı 14,95 TL’dir.
 • Lisanlı Kral Şakir çocuk çorabının fiyatı da 8,45 TL’dir.
 • Bebe patiklerinin fiyatları 7,95 TL’dir.
 • Şapkalı çocuk yeleğin fiyatı 49,95 TL, triko çocuk yeleğin fiyatı 8,85 TL’dir. Bu aktüel ürünleri Hakmar mağazalarından temin edebilirsiniz.
 • Kışlık balıkçı yaka badi, farklı renklerde satışa sunulacak olan Hakmar aktüel ürününün fiyatı 12,95 TL’dir.
 • Battal boy taytı Hakmar mağazalarından aktüel ürün olarak 22,95 TL’den satın alabilirsiniz.
 • Kargo cepli kız ve erkekler için uygun olan alt eşofman çeşitlerini Hakmar mağazalarından 24,95 TL’den satın alabilirsiniz. Bu eşofmanlar 5 – 16 yaş grubundaki erkek ve kız çocuklarının kullanımı için uygundur.
 • Hakmar marketlerinden ev içi bayan çapraz terlikleri 22,95 TL’den satın alabilirsiniz. Bu terlikler 36 – 40 numaraları arasındadır.
 • Ev içi bayan kapalı terliğin fiyatı ise Hakmar mağazalarında 19,95 TL’dir.

Hakmar marketlerinde ve diğer zincir marketlerde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin yer aldığı kataloglara Instagram sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün