Hakmar 25 Ekim 2022 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Hakmar 25 Ekim 2022 kataloğu makalemizi inceleyerek kampanyalı ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Hakmar alışveriş mağazalarında 25 Ekim 2022 tarihinde satışa sunulacak olan kampanyalı ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgilerin yer aldığı kataloglar yayınlandı. Hakmar 25 Ekim 2022 kataloğu kitapçıklarını inceleyerek kampanyalı ürünlerin özelliklerini, satış fiyatlarını ve görsellerini görebilirsiniz. kataloglarda yer alan tüm kampanyalı ürünleri hem Hakmar şubelerinden hem de Hakmar Express sistemi üzerinden online alışveriş şeklinde satın alabilirsiniz. Ancak kampanyalı ürünleri tınılar sayılarda olduğunu ve kısa süre içerisinde tükene bileceğini unutmayınız.

25 Ekim 2022 Hakmar kataloğu içerisinde yer alan tüm kampanyalı ürünleri 1 Kasım 2022 tarihine kadar indirimli fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Ancak kampanya ürünleri kısa süre içerisinde tükenebileceği için size en yakın şubeyi ya da Hakmar online alışveriş sistemini kullanarak kampanyalı ürünlerin tükenmeden satın alabilirsiniz.

Hakmar 25 Ekim 2022 Kataloğu Kampanyalı Ürünlerinde Neler Var?

Hakmar 25 Ekim 2022 kataloğu içerisinde temel gıdalar, dondurulmuş ürünler, atıştırmalıklar, kahvaltılıklar, içecek çeşitleri gibi birçok farklı kampanyalı ürün yer almaktadır.

Hakmar 25 Ekim 2022 Kataloğu Aktüel Ürünleri
https://avmkatalog.com/hakmar-25-ekim-2022-katalogu-aktuel-urunleri

Yukarıdaki katalogda yer alan makarna çeşitlerini, dondurulmuş ürünleri, kahvaltılık ürünleri, içecek çeşitlerini tüm Hakmar şubelerinden ya da online alışveriş sistemi üzerinden satın alabilirsiniz.

https://avmkatalog.com/hakmar-25-ekim-2022-katalogu-aktuel-urunleri

Yukarıdaki Hakmar kataloğu içerisinde yer alan noodle çeşitlerini ve mini çikolata setini kampanyalı fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Hakmar 1 Kasım 2022 kataloğu kitapçıklarını ulaşabilmek için verdiğimiz linki ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün