Hakmar 16 Ağustos 2022 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Hakmar 16 Ağustos 2022 Kataloğu kitapçıklarında yer alan kampanyalı ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgilere makalemizden ulaşabilirsiniz.

Hakmar alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz kampanyalı ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgilerin yer aldığı Hakmar 16 Ağustos 2022 kataloğu kitapçıkları makalemizde yayınlanmıştır. Hakmar aktüel ürünler hakkında bilgiler veren 16 Ağustos 2022 Hakmar kataloğu kitapçıklarını inceleyerek kampanyalı ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz. Kampanyalı ürünleri size en yakın şubeden ya da Hakmar Express sitesi üzerinden Online alışveriş sistemi üzerinden de satın alabilirsiniz. Fakat kampanyalı ürünleri 23 Ağustos 2022 tarihine kadar uygun fiyatlarıyla satın alabileceğinizi, ayrıca kampanyalı ürünlerin sınırlı sayılarda şubelere dağıtılacağını unutmayınız. Çünkü kampanyalı ürünler kısa süre içerisinde tükenebilir ve satın alamadan kalabilirsiniz.

Hakmar 16 Ağustos 2022 Kataloğu Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Hakmar 16 Ağustos 2022 kataloğu içerisinde temizlik malzemeleri, içecek çeşitleri, bulaşık makinesi deterjanları gibi birçok farklı ürün yer almaktadır.

Hakmar 16 Ağustos 2022 Kataloğu Aktüel Ürünleri
https://avmkatalog.com/hakmar-16-agustos-2022-katalogu-aktuel-urunleri

Yukarıdaki katalogda yer alan çamaşır suyunu ve yumuşatıcıyı Hakmar alışveriş mağazalarından yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerde indirimli fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

https://avmkatalog.com/hakmar-16-agustos-2022-katalogu-aktuel-urunleri

Hakmar mağazalarından yukarıdaki katalogda yer alan meyve suyu, gazlı içecekler, soğuk çay çeşitleri gibi birçok farklı içecek çeşidini uygun fiyatlarıyla 29 Ağustos 2022 tarihine kadar tüm şubelerden satın alabilirsiniz. Ayrıca Hakmar 23 Ağustos 2022 kataloglarına da verdiğimiz linkten ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün