Hakmar 11 Ocak 2022 Kataloğu

Hakmar 11 Ocak 2022 kataloğu içerisinde yer alan aktüel ürünler belli oldu. Aktüel ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgilere makalemizden ulaşabilirsiniz.

Hakmar alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgilerin yer aldığı ve bu ürünlerin görsellerini paylaşan Hakmar 11 Ocak 2022 kataloğu yayınlandı. Bu katalogda yer alan aktüel ürünlerin özellikleri, satış fiyatları ve taksit seçenekleri hakkındaki bilgilere makalemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz. 11 Ocak Salı günü satışa sunulacak olan aktüel ürünleri 24 Ocak 2022 tarihine kadar tüm Hakmar şubelerinden belirtilen fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Aktüel ürünler tüm Hakmar şubelerini eşit miktarda ve sınırlı sayılarda dağıtılacaktır. Bu nedenle gittiğiniz Hakmar şubesinde satın alacağınız aktüel ürünler tükendiyse diğer Hakmar şubelerini takip edebilirsiniz.

Hakmar 11 Ocak 2022 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Aktüel Ürünler

Hakmar 11 Ocak 2022 kataloğu içerisinde sıvı sabun çeşitleri, temel gıdalar, atıştırmalıklar, şeker, lokum, pişmaniye gibi birçok farklı ürün de yer almaktadır.

Hakmar 11 Ocak 2022 Kataloğu

Hakmar mağazalarından yukarıdaki katalogda yer alan Duru sıvı sabun çeşitleri fırsat ürünleri olarak satışa sunulacaktır. Bu ürünleri uygun fiyatlarıyla satın alabilmek için 11 – 24 Ocak 2022 tarihleri arasında Hakmar mağazalarından 10 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekmektedir. 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde 32,45 TL değerindeki Duru Sıvı Sabun çeşitlerini 15 TL’ye satın alabilirsiniz.

Hakmar mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında un, bulgur, salça, hazır yemek çeşitleri, multivitaminler, bitki çayı, pekmez, süt, çikolata, gofret, kek, bisküvi gibi aktüel ürünler yer almaktadır. Bu aktüel ürünlerin özelikleri ve satış fiyatları yukarıdaki katalogda ayrıntılı olarak paylaşılmıştır.

Yukarıdaki katalogda yer alan pişmaniye, şeker ve lokum çeşitlerini Hakmar mağazalarından 11 – 24 Ocak 2022 tarihleri arasında satın alabilirsiniz.

Hakmar 18 Ocak 2022 kataloğu içerisinde yer alan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün