Hakmar 11 Kasım 2021 Kataloğu

Hakmar marketlerinde Perşembe günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgi veren Hakmar 11 Kasım 2021 kataloğu paylaşıldı.

Hakmar 11 Kasım 2021 kataloğu yayınlandı. Hakmar katalog kitapçığını inceleyerek Perşembe günü aktüel ürün olarak satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz. Ayrıca aktüel ürünlerin görsellerini de görebilirsiniz. Hakmar mağazalarında Perşembe günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler tüm marketlere sınırlı sayılarda dağıtılacaktır. Bu nedenle sizler satın almadan tükenebilir. Satın almak istediğiniz ürünü tükenmeden temin edebilmek için elinizi çabuk tutmalısınız.

Hakmar 11 Kasım 2021 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Hakmar 11 Kasım 2021 kataloğu içerisinde mutfak araç gereçleri, yapak çiçek çeşitleri, pedagog onayla çocuklar için yardımcı kitaplar ve çeşitli kıyafetler yer almaktadır.

Hakmar 11 Kasım 2021 Kataloğu Mutfak Araç Gereçleri

Hakmar Kasım 2021 Kataloğu Mutfak Araç Gereçleri

Hakmar’da bu hafta Perşembe günü birçok farklı mutfak araç gereci satışa çıkıyor. Bu ürünlerin yer aldığı Hakmar kataloğu yukarıdadır. Bu aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgiler şu şekildedir.

 • Çelik termos Hakmar marketlerinde 99,90 TL’den satışa sunulacaktır. Bu termos 2 lt, 15 inç, 304 paslanmaz çelik, çift katlı paslanmaz ve kırılmaz çelik, ergonomik ve kolay kullanım özelliklerine sahiptir.
 • Ateşe dayanıklı cam çaydanlığın fiyatı 49,95 TL’dir.
 • Evia Damak tost makinesinin fiyatı Hakmar marketlerinde 299,95 TL’dir. Bu tost makinesini peşin fiyatına 6 taksit seçeneği ile satın alabilirsiniz. 1800 W, 6 adet tost ekmeği alabilen teflon ısıtıcı plaklar ve bu plaklar çıkarılarak temizlenebilir özelliktedir. Tost makinesinde ayrıca 3 kademeli ısı ayarı düğmesi, ergonomik tasarım, ısı göstergesi ve dik konumda muhafaza edilme özelliklerine sahiptir.
 • Ar 1100 Mikseri Hakmar mağazalarından 149,90 TL’den satın alabilirsiniz. Mikser’de 300 w, 7 kademli hız ayarı, 2 adet çırpıcı ve karıştırıcı aparat, 2 adet hamur yoğurucu ve aksesuar çıkarıcı düğmesi gibi çeşitli özelliklere sahiptir.
 • 12 parça Güral Porselen kahve fincan takımın fiyatı 69,95 TL’dir.
 • Tek kişilik sunum kahve setinin fiyatı 12,95 TL’dir.
 • Sürahi ve kavanoz çeşitlerinin fiyatı 7,95 TL’dir.
 • Çift renkli silindir kupaların fiyatları 7,95 TL’dir.
 • Porselen sıvı sabunluğun Hakmar marketlerindeki fiyatı 24,95 TL’dir.
 • Mermer desen sufle kabından fiyatı 3,95 TL’dir.
 • Hakmar mağazalarından Paşabahçe markasına ait dikdörtgen tepsi, çay bardağı, su bardağı, servis sunum kâsesi, Kapaklı şişe ve servis sunum kasesini aktüel ürün olarak uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Hakmar 11 Kasım 2021 Kataloğu Yapak Çiçek Çeşitleri

Hakmar 11 Kasım 2021 Kataloğu Yapak Çiçek Çeşitleri

Hakmar 11 Kasım 2021 kataloğu içerisinde yer alan dekor vazo, Yapay çiçek profesör, yapay çiçek mini set 3’lü, yapay küçük meyve çeşitlerini aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca metal araba oyuncak çeşitlerini ve oyuncak plastik topları uygun fiyatlarıyla Hakmar mağazalarından satın alabilirsiniz.

Hakmar 11 Kasım 2021 Kataloğu Pedagog Onaylı Kitaplar

Hakmar 11 Kasım 2021 Kataloğu Pedagog Onaylı Kitaplar

Hakmar 11 Kasım 2021 kataloğu içerisinde yer alan pedagog onaylı bilişsel süreçleri destekleyen aktivite kitaplarını 4,95 TL’den satın alabilirsiniz. Bu kitaplar arasında İlk etkinlik kitabım, boyama kitabı, bir dolu etkinlik kitabı, 5 yaş noktaları birleştirelim kitabı, çizgileri öğren Kitabı, eğlenceli hikâyeler ile kazanımlar kitabı, Salça ile havuç hikâyeleri, 4 yaş noktaları birleştirelim kitapları yer almaktadır. Bu kitapların hangi alanda çocuklarınızın gelişimle katkıda bulunacağına Yukarıdaki Hakmar katalog kitapçığını inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Hakmar’da Bu Hafta Perşembe

Hakmar’da Bu Hafta Perşembe

Hakmar’da bu hafta Perşembe günü alacağınız aktüel ürünlerin özellikleri ve fiyatları hakkındaki bilgiler aşağıda yer almaktadır. Bu ürünlerin yer aldığı Hakmar 11 Kasım 2021 kataloğu yukarıdadır.

 • Hakmar mağazalarından 120 x 170 ebadında ki halıyı 139,95 TL’den satın alabilirsiniz. Bu halı krem sütlü kahve pudra ve Gri renkleri nedir.  Ayrıca Yukarıdaki katalogda yer alan 80 x 140 santim ebadındaki halıyı 74,95 TL’den satın alabilirsiniz.
 • Hakmar marketlerinden kahve, pembe, beyaz, gri renklerine ait ikili klozet takımına 69,95 Tl den satın alabilirsiniz.
 • Yastık kılıfı 9,95 TL’den silikonlu yastığı ise 24,95 TL den Hakmar mağazalarından satın alabilirsiniz.
 • Üçlü bayan renkli çorabını 14,95 TL den, bayan ev içi ayakkabıyı 19.90 5 TL’den, bayan polar ev içi patiği 7,95 TL’den kız ve erkek çocukların kullanımına uygun pandufları 29,95 TL’den satın alabilirsiniz.
 • S – M – L – XL bedenlerine ait olan bay Düz kazak çeşitlerini Hakmar mağazalarından 49,95 TL den satın alabilirsiniz.
 • Yukarıdaki Hakmar kataloğu unda yer alan bayan pijama tek alt, kız erkek baskılı sweat, erkek ve kadınların kullanımına uygun Termal taytları aktüel ürün olarak uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün