CarrefourSA Kasım 2021 Kataloğu

CarrefourSA marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgi veren CarrefourSA Kasım 2021 kataloğu yayınlandı.

CarrefourSA marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgi veren CarrefourSA Kasım 201 kataloğu yayınlandı. Bu katalogları inceleyerek Kasım ayı boyunca hangi ürünlerin aktüel ürün olarak kaç liradan satışa sunulacağını öğrenebilirsiniz. CarrefourSA kataloglarında ayrıca bu aktüel ürünlerle yapabileceğiniz çeşitli yemek tarifleri de yer almaktadır.

CarrefourSA Kasım 2021 Kataloğu Aktüel Ürünleri

CarrefourSA Kasım 2021 Kataloğu

CarrefourSA Kasım 2021 kataloğu aşağıda sıralanmıştır. Bu katalogları inceleyerek yemek tarifleri ve birçok farklı aktüel hakkındaki ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.  Kasım ayı boyunca satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin bazıları sınırlı sayılarda CarrefourSA marketlerine dağıtılacaktır. Bu nedenle bu ürünleri tükenmeden satın alabilmek için acele etmenizi tavsiye ederiz. Gittiğiniz CarrefourSA marketinde alacağınız aktüel ürün tükenmişse diğer mağazaları şubeleri ziyaret edebilirsiniz. Diğer mağazalarda tükenme olasılığı mağazaların müşteri kapasitesine göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca CarrefourSA marketlerinde Aralık ayında satışa sunulacak aktüel ürünler hakkındaki bilgiler belli olduğunda CarrefourSA Aralık 2021 Kataloğu makalemizde yer alacaktır.

CarrefourSA marketlerinde Kasım ayı boyunca satın alabileceğiniz LG E Enerji sınıfına ait olan Buzdolabı, iPhone 12 Por Max 128 GB Silver ve LG Inox Çamaşır makinesi hakkında bilgi veren katalog yukarıda yer almaktadır. Bu ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgileri mağazaları ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki katalogda yer alan LG 55 in. Nano 4K UHd Nanocell TV, Lenovo Tab M10 Qualcomm Tablet, Duracell pil çeşitleri ve Philips ampul çeşitleri hakkında bilgi veren katalog yukarıdadır.

Yukarıdaki katalogda yer alan sıvı sabun çeşitleri, kişisel bakım ürünlerini aktüel ürün olarak CarrefourSA marketlerinden satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki katalogda yer alan ayakkabı, terlik çeşitlerini uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

CarrefourSA Kasım 2021 Kataloğu Vegan Tarifi

CarrefourSA Kasım 2021 Kataloğu Vegan Tarifi

CarrefourSA marketlerinde satışa sunulacak olan çeşitli ürünler yukarıdaki katalogda yer almaktadır. Ayrıca bu katalogda veganlık hakkında çeşitli bilgiler yer almaktadır. Buna ek olarak Karnabahar Wings tarifi de yer almaktadır. Bu katalogda yer alan aktüel ürünler şunlardır.

 • Doğalsan Panko Çıtır kaplama 250 gram aktüel ürünün fiyatı 12,95 TL’dir.
 • 480 ml Veg & Bones tavuk suyunun fiyatı 16,95 TL’dir.
 • 400 gram Carrefour Selection Himalaya tuzunun fiyatı 9,95 TL’dir.
 • 350 gram City Farm Değirmen Deniz tuzu fiyatı 16,90 TL’dir.

CarrefourSA Kasım 2021 Kataloğu Yeşil Mercimek Burger Tarifi

CarrefourSA Kasım 2021 Kataloğu Yeşil Mercimek Burger Tarifi

CarrefourSA Kasım 2021 kataloğu içerisinde yer alan ve yeşil mercimek burger hakkında bilgi veren katalog yukarıdadır. Bu kataloğu inceleyerek bu vegan burgerin tarifini görebilirsiniz. Aşağıda ise bu katalogda ye alan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgiler yer almaktadır.

 • City Farm Organik domates salçasının 650 gramlık fiyatı 26,90 TL’dir.
 • City Farm Organik biber salçasının fiyatı ise 32,90 TL’dir.
 • 1000 gram doğalsan yulaf ununun fiyatı 13,25 TL’dir.
 • 1000 gram City Farm organik nohuttun fiyatı 10,95 TL’dir.
 • 120 gram Bobo Nuts çeşnili kaju çeşitlerinin fiyatı 23,95 TL’dir.
 • Rich Balls Meyve Topları 30 gr aktüel ürünün fiyatı 5,95 TL’dir.
 • 1 kg Doğalsan Organik Buğday Ununun fiyatı 14,95 TL’dir.
 • 1 kg Doğalsan Organik Tam Buğday ununun fiyatı 14,95 TL’dir.
 • 750 gram ots organik mercimeğin fiyatı 24,90 TL’dir.
 • 80 gramlık Asha kuru mango / ananas çeşitleri %20 indirimli olarak, 40 gram Muscle Station Protein Crunchy Çeşitleri %15 indirimli, wasa ve orfa the vegan peynir çeşitleri %20 indirimli olarak CarrefourSA marketlerinde satışa sunulacaktır.

CarrefourSA Kasım 2021 Kataloğu Sri Lanka Yemekleri

CarrefourSA Kasım 2021 Kataloğu Sri Lanka Yemekleri

CarrefourSA Katalogları içerisinde yer alan ve Sri Lanka yemeklerinin tarifleri hakkında bilgi veren katalog yukarıda yer almaktadır. Bu katalog içerisinde yer alan aktüel ürünler hakkındaki bilgilere yukarıdaki katalogdan ulaşabilirsiniz.

CarrefourSA Kasım 2021 Kataloğu Zencefil Çeşitleri

CarrefourSA Kasım 2021 Kataloğu içerisinde yer alan güzel ada toz zencefil, güzel ada organik seylon çubuk tarçın, tane biber, organik zerdeçal ve zencefil tozu, kırmızı acı biber, tahin, üzüm ve dut pekmezi hakkında bilgi veren katalog yukarıda yer almaktadır.

Zerdeçallı tavuk suyu çorbasının tarifi hakkında bilgi veren katalog yukarıdadır. Bu çorbada kullanabileceğiniz ve birçok farklı aktüel ürün hakkındaki bilgilere de bu katalogdan ulaşabilirsiniz.

CarrefourSA Kasım 2021 Kataloğu Balık

Yukarıdaki katalogda yer alan ton balığı, domates salçası, sade organik pirinç unu, yulaf ezmesi, kuru kayısı, buğday unu, ilikli kemik suyu, wasabi ve fermente sucuk hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün