CarrefourSA 22 Kasım 2021 Kataloğu

CarrefourSA marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgiler veren CarrefourSA 22 Kasım 2021 Kataloğu paylaşıldı.

CarrefourSA marketlerinde Pazartesi gününden itibaren satışa sunulacak aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgiler CarrefourSA 22 Kasım 2021 kataloğu paylaşıldı. CarrefourSA marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler “Çok Al Az Öde” kampanyasıyla satışa sunulacaktır. Bu aktüel ürünlerin neler olduğu, özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgileri makalemizi inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu aktüel ürünlerin 22 – 30 Kasım 2021 tarihleri arasında kampanyalı olarak satılacağını unutmayınız.

CarrefourSA 22 Kasım 2021 Kataloğu İçerisinde Neler Var?

CarrefourSA 22 Kasım 2021 Kataloğu içerisinde birçok farklı atıştırmalık, çeşitli gıdalar ve temizlik ürünleri yer almaktadır.

CarrefourSA 22 Kasım 2021 Kataloğu Çeşitli Aktüel Ürünler

Yukarıdaki katalogda yer alan Finish Quantum Ultimate tablet bulaşık makinesi deterjanı 87,90 TL’den satışa sunulacaktır. Bu tabletin ikincisini al ikincisinin fiyatına 1 TL ödeyecektir. Ayrıca Cook Kesilmiş pişirme kâğıdı 16 yaprak içeren aktüel ürünü CarrefourSA marketlerinden 1 alana 1 bedava kampanyasıyla satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki CarrefourSA 22 Kasım 2021 kataloğu içerisinde yer alan seçili Aqua Di Polo çeşitlerini 1 alana 1 bedava kampanyası ile satın alabilirsiniz. Cook kayar bıçaklı streç filmi, cook küçük boy buzdolabı poşeti 4’lü, 4’lü cook orta boy buzdolabı poşetini, 4’lü cook büyük boy buzdolabı poşetini 1 alana 1 bedava şeklinde satın alabilirsiniz.

Nestle kahvaltılık gevrek 400 gramlık aktüel ürünleri iki tane satın alırsanız ikincisini %40 indirimli olarak satın alabilirsiniz. Ruffles Tayland / Doritos Meksika usulü süper boy ürünlerinden iki tane alırsanız ikinci için %50 indirimli fiyat ödersiniz. Ülker markasına ait olan albeni kaplamalı barı, çikolatalı gofreti, fındıklı kare çikolatayı, sütlü kare çikolatayı, Antep fıstıklı kare çikolatayı, bitter kare çikolatayı ikincisi %50 indirimli olarak CarrefourSA marketlerinden satın alabilirsiniz.

CarrefourSA 22 Kasım 2021 kataloğu

Yukarıdaki CarrefourSA 22 Kasım 2021 kataloğu içerisinde yer alan çeşitli ürünleri kampanyalı şekilde satın alabilirsiniz. Bu ürünlerin kampanyaları hakkındaki bilgiler şu şekildedir.

 • Nescafe tekli stick çeşitlerinden 6 adet alırsanız 5 adedinin fiyatını öderseniz. Yani bir ürün sizlere bedava gelmiş olur.
 • Ülker haleyi ikinci %50 indirimli olarak satın alabilirsiniz.
 • Mum ve mum çeşitlerinden CarrefourSA marketlerinden iki adet alırsanız ikinci ürünün fiyatını %50 indirimli olarak ödersiniz.
 • Tivoli Mutfak aksesuarlarından iki adet alırsanız bu ürünlerin ikincisi için %50 indirimli fiyat ödersiniz.
 • Dna FFP2 Maske 10 adet ürününden iki tane alırsanız ikincisi için %30 indirimli fiyat ödersiniz.
 • 250 ml coca cola, fanta, sprite gibi kutu gazlı içeceklerini CarrefourSA marketlerinden 6 adet olarak satın alırsanız 5 adet fiyatı ödersiniz.
 • 250 ml coca cola şişe çeşitleirni 6 al 5 öde kampanyası ile CarrefourSA marketlerinden satın alabilirisiniz.
 • Feast combo meni pizza, patates, soğan halkası 790 gramlık aktüel üründen CarrefourSA marketlerinde iki tane alırsanız ikinci ürün için %70 indirimli fiyat ödersiniz.

CarrefourSA 22 Kasım 2021 kataloğu kampanyaları

Yukarıdaki katalogda yer alan aktüel ürünleri 22 – 30 Kasım 2021 tarihleri arasında CarrefourSA marketlerinden çeşitli kampanyaları ve uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Bu ürünlerin özellikleri ve kampanyaları hakkındaki bilgiler şu şekildedir.

 • Knor markasına ait olan tatlı toz kırmızıbiber, zerdeçal, kimyon, karabiber ve kekik gibi çeşitli baharatları 3 al 2 öde kampanyası ile CarrefourSA marketlerinden satın alabilirsiniz.
 • Seçili Gillette bıçak çeşitlerini de CarrefourSA marketlerinden 3 al 2 öde kampanyasıyla satın alabilirsiniz.
 • Ülker Napoliten çikolata 33 gramlık aktüel ürünleri CarrefourSA alışveriş mağazalarından 3 al 2 öde kampanyasıyla sınırlı süre için satın alabilirsiniz.
 • Bingo sıvı çamaşır deterjanı 36 yıkama renkli beyaz ürününü 22 – 28 Kasım 2021 tarihleri arasında CarrefourSA marketlerinden 3 al 2 öde kampanyasıyla satın alabilirsiniz.
 • CarrefourSA marketlerindeki 3 al 2 öde kampanyasıyla 700 gram Banvit Piliç Nuget Taze Küvet, 200 gram Banvit Piliç döner küvet, 700 gram Banvit Piliç Schnitzel Taze Küveti satın alabilirsiniz.

CarrefourSA 22 Kasım 2021 Kataloğu içerisinde kampanyalı olarak satışa sunulan tüm aktüel ürünler sınırlı sayılarda CarrefourSA marketlerine dağıtılacaktır. Bu nedenle satın almak istediğiniz herhangi bir ürün varsa elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz. Çünkü tükenme olasılıkları oldukça yüksektir ve bu nedenle sizler satın alamadan aktüel ürünler tükenebilir. Bu şekilde CarrefourSA mağazalarındaki kampanyaları kaçırabilirsiniz. Bu nedenle zaman kaybetmeden CarrefourSA mağazalarınızı ziyaret etmelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün