CarrefourSA 1 Mart 2022 Kataloğu

CarrefourSA alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin hakkındaki ayrıntılı bilgilerin yer aldığı CarrefourSA 1 Mart 2022 kataloğu yayınlandı.

CarrefourSA alışveriş mağazalarında Mart ayının ilk gününden itibaren satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgiler belli oldu. Bu aktüel ürünler hakkında bilgiler veren CarrefourSA 1 Mart 2022 kataloğu yayınlandı. Bu kataloglarda yer alan çeşitli aktüel ürünleri CarrefourSA alışveriş mağazalarından 9 Mart 2022 tarihine kadar uygun fiyatlarıyla temin edebilirsiniz. Aktüel ürünleri uygun fiyatları tüm CarrefourSA alışveriş mağazalarından temin edebilirsiniz. Ancak bu aktüel ürünlerin sınırlı sayılarda olduğu için tükenme olasılıkları yüksektir. Bu nedenle aktüel ürünler tükenmeden temin etmek isterseniz elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz.

CarrefourSA 1 Mart 2022 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Aktüel Ürünler

CarrefourSA 1 Mart 2022 kataloğu içerisinde çeşitli ev araç gereçleri, mutfak araç gereçleri, birçok farklı temel gıda, çeşitli atıştırmalıklar, içecek çeşitleri, kişisel bakım ürünleri, elektronik cihazlar, kişisel bakım ürünleri ve birçok farklı aktüel ürün yer almaktadır.

CarrefourSA 1 Mart 2022 Kataloğu

CarrefourSA mağazalarından yukarıdaki katalogda yer alan kıyma, kuşbaşı, dana döş sarma, tas kebabı, köfte çeşitleri gibi birçok farklı et çeşidini uygun fiyatlarıyla temin edebilirsiniz.

Yukarıdaki katalogda yer alan sucuk, yoğurt, tereyağı, süt, somon füme, helim, peynir, kuru fasulye ve mercimek çeşitlerini CarrefourSA mağazalarından temin edebilirsiniz.

Yukarıdaki katalogda yer alan temizlik malzemelerini, peçete çeşitlerini, şampuan, diş macunu, ped çeşitleri, sıvı sabunları CarrefourSA mağazalarından satın alabilirsiniz.

Carrefoursa mağazalarında satışa sunulacak olan zeytinyağı, ayçiçeği yağı, siyah çay, sele zeytin, fındık ezmesi, çiçek balı, gazlı içecekler, çikolata çeşitleri, meyve suyu ve pringles çeşitleri hakkında bilgiler veren katalog yukarıda yer almaktadır.

Yumuşatıcı çeşitleri, deterjan çeşitleri, sıvı sabun çeşitleri, kolonya, bulaşık makinesi, çamaşır suyu çeşitleri, tava, tencere, saklama kabı, buzdolabı poşeti gibi aktüel ürünleri CarrefourSA mağazalarından temin edebilirsiniz.

Yukarıdaki katalogda yer alan beyaz eşya çeşitlerini, ütü masası, askılık, mutfak araç gereçleri, televizyon gibi çeşitli ürünleri CarrefourSA alışveriş mağazalarından satın alabilirsiniz.

CarrefourSA alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan ve Doğru Kalite Doğru Fiyata kampanyası ile satışa sunulacak olan kataloglar yukarıda sıralanmaktadır.

CarrefourSA 1 Mart 2022 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Diğer Aktüel Ürünler

CarrefourSA 1 Mart 2022 kataloğu içerisinde yer alan diğer aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgilerin yer aldığı kataloglar aşağıda sıralanmıştır. Bu katalogları inceleyerek CarrefourSA Aktüel ürünleri hakkındaki ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz. Bu şekilde aktüel ürünler hakkındaki bilgileri öğrenerek ihtiyacınız olan aktüel ürünleri uygun fiyatlarıyla temin edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün