Çağrı 16 Mayıs 2024 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Çağrı 16 Mayıs 2024 Kataloğu içerisinde yer alan kampanyalı ürünler hakkındaki tüm ayrıntılı bilgilere makalemizden ulaşabilirsiniz.

Çağrı Market zincirlerinden satın alabileceğiniz kampanyalı ürünlerin özellikleri, satış fiyatları ve görsellerinin yer aldığı Çağrı 16 Mayıs 2024 kataloğu kitapçıkları makalemizin ikinci bölümünde yayınlandı. Sizlerde makalemizde yayınlanmakta olan Çağrı kataloğu kitapçıklarına göz atarak kampanyalı ürünler hakkındaki tüm ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz ve aktüel ürünlerin görsellerine göz atabilirsiniz.

Çağrı alışveriş marketlerinde satışa sunulacak olan kampanyalı ürünleri indirimli fiyatlarıyla 19 Mayıs 2024 tarihine kadar satın alabilirsiniz. Ancak kampanyalı ürünler Çağrı marketlerinde stok açısından sınırlı sayılarda olduğunu ve kısa bir süre içerisinde tükenebileceğini unutmayınız. Aksi takdirde kampanyalı ürünleri tükeneceğinden dolayı satın alamayabilirsiniz. Bu nedenle satın almak istediğiniz herhangi bir Çağrı Kampanyalı ürünü var ise elinizi çabuk tutmalı ve herhangi bir Çağrı Market şubesini ziyaret etmelisiniz.

Çağrı 16 Mayıs 2024 Kataloğu Kampanyalı Ürünlerinde Neler Var?

Çağrı 16 Mayıs 2024 kataloğu kitapçıklarında meyve ve sebzeler yer almaktadır.

Çağrı 16 Mayıs 2024 Kataloğu Aktüel Ürünleri
https://avmkatalog.com/cagri-16-mayis-2024-katalogu-aktuel-urunleri

 

https://avmkatalog.com/cagri-16-mayis-2024-katalogu-aktuel-urunleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün