Bim 31 Aralık 2021 Kataloğu

Bim alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgiler veren Bim 31 Aralık 2021 kataloğu yayınlandı.

Bim alışveriş mağazalarından Cuma günü satın alabileceğiniz aktüel ürünler hakkındaki bilgilerin yer aldığı Bim 31 Aralık 2021 kataloğu yayınlandı. Bu katalogda yer alan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgilere makalemizden ulaşabilirsiniz. Kataloglarda yer alan aktüel ürünleri Bim mağazalarından Cuma günü mağazaların açılmasıyla birlikte diğer hafta Perşembe gününe kadar uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Ancak bu aktüel ürünler sınırlı miktarlarda olduğu için tükenme olasılıkları oldukça yüksektir. Bu nedenle geç kalırsanız satın almak istediğiniz ürün tükenebilir ve sizlerde bu aktüel ürünü satın alamayabilirsiniz.

Bim 31 Aralık 2021 Kataloğu İçerisinde Yer Alan Aktüel Ürünler

Bim 31 Aralık 2021 kataloğu içerisinde spor malzemeleri, mutfak araç gereçler, oyuncaklar ve kıyafetler yer almaktadır. Aralık ayının ve 2021 yılını son gününde Bim alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz aktüel ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgilere makalemizin devamından ulaşabilirsiniz.

Bim 31 Aralık 2021 Kataloğu Spor Malzemeleri

Bim 31 Aralık 2021 Kataloğu Spor Malzemeleri

Bim alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz birçok farklı çeşit spor malzemesi hakkında bilgi veren Bim 31 Aralık 2021 Kataloğu yukarıda yer almaktadır. Bu katalogda yer alan spor malzemeleri hakkındaki ayrıntılı bilgiler şu şekildedir.

 • Bim alışveriş mağazalarında alacak olan katlanır akıllı koşu bandının fiyatı 2.449 TL’dir. Bu koşu bandı katlanabilir ve tekerlekli olması sayesinde kolayca taşınabilir özelliktedir. 90 derece dik durabilir ve yer kaplamaz. Bluetooth APP pansiyon uygulama üzerinden telefon ya da tabletleriniz ile kontrol edebilirsiniz. Kumandası sayesinde hız seviyesini arttırabilir ya da azaltabilirsiniz. Ayrıca emniyet anahtarı bulunmaktadır. Yukarıdaki kataloğu inceleyerek bu koşu bandının boyutları hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz.
 • Yukarıdaki katalogda yer alan 36 trambolinin fiyatı 399 TL’dir.
 • Kablosuz masaj tabancasının fiyatı 199 TL’dir. bu masaj aleti 2000 mAh kapasitesine ait lityum pil içermektedir.
 • Desenli yuvarlak yoga matının fiyatı 89,90 TL’dir.
 • Bacak ve basen antreman bandının fiyatı 69,90 TL’dir.
 • 4 artı bir ağırlık seti fiyatı 299 TL’dir. Bu setteki ağırlıklar 15 kg’dir.
 • Atlama ipinin fiyatı 29,90 TL’dir.
 • Pilates topu ve pastanın fiyatı 69 TL’dir.
 • Profesyonel oyuncu Çalışma masasının fiyatı 449 TL’dir. bu masa siyah renkte olup metal profil ayaklar içermektedir. Kırmızı renk demirleri, kablo kanalı, kulaklık ve bardak tutacağı gibi özelliklere de sahiptir.
 • 35 saat sıcak 60 saat koruma sağlayan termosun fiyatı Bim alışveriş mağazalarında 219 TL’dir.
 • Buharlı yüz temizleme cihazı fiyatı 129 TL’dir. Cihaz Nano lonic buhar teknolojisi ile cildinizi nemlendirerek rahatlatacaktır.
 • HP 2710 wifi Yazıcı Bim alışveriş mağazalarında 599 TL’den satışa sunulacak. Bu Yazıcı baskı, tarama ve kopyalama fonksiyonlarına sahiptir. wifi ile kablosuz bağlantı özelliğine sahip olan bu Yazıcı otomatik büyütmeli fotokopi, uygun kâğıt ile renkli baskı gibi özelliklere de sahiptir.
 • Ayrıca Bim alışveriş mağazalarından Bim 31 Aralık 2021 kataloğu içerisinde yer alan tek fiyat oto ürünlerini de aktüel ürün olarak uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Bim 31 Aralık 2021 Kataloğu Mutfak Araç Gereçleri

Bim 31 Aralık 2021 Kataloğu Mutfak Araç Gereçleri

BİM alışveriş mağazalarından satın alabileceğimiz mutfak araç ve gereçleri hakkında bilgilerin yer aldığı Bim 31 Aralık 2021 kataloğu yukarıda yer almaktadır. Bu katalog içerisinde yer alan mutfak araç gereçleri hakkındaki tüm ayrıntılı bilgiler şu şekildedir.

 • Fakir markası ait olan Türk kahvesi makinesinin fiyatı 389 TL’dir. Maksimum 4 fincan kapasiteli kolay kontrol ve Işıklı sesli uyarı sistemine sahip olan bu aktüel ürünü Bim alışveriş mağazalarından satın alabilirsiniz.
 • Fakir markasına ait olan ipli doğrayıcının fiyatı 99,90 TL’dir. 500 ml hacimli hazne, zırh kıyma yapabilme, otomatik geri sarma ve keskin bıçaklara sahiptir.
 • 7’li ayaklı tatlı kâsesi setinin fiyatı 89,90 TL’dir. Bu kâse setinde 1 adet büyük ve 6 adet küçük kase yer almaktadır.
 • Paşabahçe markasına ait olan Borcam, fincan takımı, kahve fincanı, cam bölmeli servis tabağı ve şeffaf kapaklı sürahi Bim alışveriş mağazalarında aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.
 • Ayrıca yukarıdaki Bim 31 Aralık 2021 kataloğu içerisinde yer alan diğer mutfak araç gereçlerini de Bim alışveriş mağazalarından satın alabilirsiniz.

Bim 31 Aralık 2021 Kataloğu Kıyafet ve Oyuncak Çeşitleri

Bim alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz tüm kıyafetler ve oyuncaklar hakkında bilgiler veren Bim 31 Aralık 2021 kataloğu yukarı yer almaktadır. Kıyafetlerin ve oyuncakların özellikleri ya da satış fiyatları hakkındaki bilgileri öğrenebilmek için kataloğu inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün